T

Лист холоднокатаний У8А - Вартість від 58,00 грн./кг

Лист холоднокатаний У8А - Вартість від 58,00 грн./кг

Купити лист холоднокатаний У8А на вигідних умовах

Виробництво та застосування листів У8А

Вигідно купити лист У8А - ціна

У компанії «Абсолют Метал» ви можете купити лист холоднокатаний У8А на вигідних умовах та з доставкою в кожне місто України. Сталь У8А відома своїми технологічними та фізичними властивостями. Вона відноситься до інструментальних вуглецевих сплавів. Сплав У8А затребуваний через свою особливу твердість і міцність. Зносостійкість матеріалу не відрізняється високим показником. Але незважаючи на це, багато виробництв набувають лист холоднокатаний У8А спираючись на його високу шліфування і недорогу вартість.

Виробництво та застосування листів У8А

Виготовляється холоднокатаний лист У8А із гарячекатаної заготовки методом пресування. Таким чином він досягає високої міцності, твердості та точності розмірів. За своєю вартістю він стоїть вище за лист гарячекатаного, оскільки витрати на виробництво більше. Літера А вказує на підвищену якість металу. Літера У позначає вуглець і 8 - 0,8% вуглецю в металі.

Практично всі вуглецеві сталі мають прихильність до створення ріжучого інструменту. Безперечною перевагою листа У8А залишається його міцність. Найчастіше цей вид прокату використовують для створення частин або повного інструменту, який працює без нагрівання (до 200оС): деревообробний, слюсарний, монтажний, пневматичний. Без цієї сталі не обходяться свердла, мітчики, напильники, пилки, сокири, фрези тощо. Легкі умови різання – відмінне середовище для інструменту із сталі У8А.

Недоліком залишається лише низька теплостійкість. Інструмент із низьколегованого сплаву при нагріванні швидко розміцнюється.

Інструментальна сталь високовуглецева У8А застосовується для зварних конструкцій. Піддається зміцненню різними видами термообробки. Тому застосовується у будівництві для створення конструкцій.

Холоднокатаний лист застосовується в різних сферах, але більш затребуваний в областях, де потрібна точність деталей і міцність матеріалу, що використовується. Лист холоднокатаний У8А може використовуватися як напівфабрикат або готовий виріб в залежності від цілей та призначення. З нього можливе виготовлення медичного інструменту.

Вигідно купити лист У8А - ціна

Ціна на лист холоднокатаний залежить від марки сплаву, обсягу купівлі та розкрою листа. До цього листа застосовується стандартне маркування щодо точності розмірів, площинності, обробленості кромки тощо.

Замовити оперативне постачання листа холоднокатаного У8А можна на сайті компанії "Абсолют Метал". Лист У8А холоднокатаного методу виробництва застосовується для створення ріжучого та ударного інструменту. Він має високу якість, хороші показники, позитивні характеристики та невисоку вартість. Це ідеальне поєднання для багатьох будівельних та виробничих фірм, які хочуть отримати недорогий якісний матеріал.

Ціна на лист холоднокатаний У8А від 58 грн./кг у нашому інтернет-магазині. Постачання можливі оптові, роздрібні, збірні. Ми реалізуємо металопрокат для всіх виробничих та побутових потреб.

ТОВ "Абсолют Метал" - надійний партнер вашого бізнесу.

У цій категорії немає товарів.

Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...