T

Смуга гарячекатана сталь 30хгса. Ціна від 50 грн/кг

Смуга гарячекатана сталь 30хгса. Ціна від 50 грн/кг

Купити смугу сталеву

Позитивні властивості смуги 30хгса

Застосування смуги 30хгса

Вигідно придбати гарячекатанну смугу 30хгса в Україні

Смуга гарячекатана 30хгса виготовляється з легованої конструкційної сталі, яку ще називають хромансиль. Пов'язано це з основними хімічними елементами сплаву: хромом, марганцем та кремнієм. Таке легування наділяє метал поруч позитивних показників.

  • Хром підвищує твердість та корозійну стійкість.
  • Марганець покращує зносостійкість та стійкість до ударних навантажень.
  • Кремній збільшує температурний запас сталі.

Застосування смуги 30хгса

Смуга гарячекатана сталь 30хгса може застосовуватися для виготовлення відповідальних деталей для:

  • літакобудування,
  • залізничних конструкцій,
  • машинобудування.

Смуга сталі 30хгса піддається зварюванню та термообробці, добре переносить низькі температури, міцна та витривала. Спочатку сталь цієї марки розроблялася для застосування в авіації. Згодом її застосування поширилося на багато сфер промисловості і сприяли цьому її позитивні технологічні та фізичні властивості.

Смугу гарячекатану 30хгса закуповують для відповідальних деталей, які можуть працювати при низьких і високих температурах, з ударним навантаженням і в несприятливих умовах. Дешева вартість стимулює широке застосування цього виду прокату. Смуга зручна у транспортуванні, піддається різанню, має невеликий відсоток відходів.

Для отримання високих механічних показників використовують смугу завтовшки більше 25 мм. Для дрібних деталей та кріплення – від 4 мм. Деталі з цієї марки можна покращувати термообробкою. Смуга 30хгса має невелику загартову напругу та високу міцність.

Усі хімічні елементи задіяні у процесі виготовлення не дефіцитні та недорогі. Прийнятна вартість сприяє широкому застосуванню смуги гарячекатаної 30хгса для виробництва фасонного та сортового прокату та готових деталей.

Вигідно придбати гарячекатанну смугу 30хгса в Україні

Купити смугу гарячекатану від 50 грн/кг можна на нашому сайті за лічені хвилини. Для цього скористайтесь оформленням замовлення через кошик покупок. Якщо у вас є питання щодо продукції, зв'яжіться з нами за вказаними телефонами.

Смуга гарячекатана 30хгса мірної та немірної довжини відпускається зі складів компанії "Абсолют Метал" у Києві, Дніпрі, Харкові самовивозом або з доставкою в кожну область України.

Ціна на смугу 30хгса в нашій компанії конкурентна та відповідає її якості. Ми працюємо з відомими виробниками металургійної продукції, які виготовляють продукцію найвищої якості. Своїм клієнтам ми пропонуємо зручну форму замовлення, різні форми оплати та послугу різання.

Смуга сталева ціна

У цій категорії немає товарів.

Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...