Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350 Купити бронзову стрічку ціна у Києві, Дніпрі, Харкові T

Бронза Стрічка

Бронза Стрічка

Купити бронзову стрічку

Бронзова стрічка – це тонкий повнотілий прокат, що має прямокутник у поперечному перерізі, товщиною 0.05-3 мм, виготовлений з різних марок бронзи. У прайс-листі «Абсолют Метал Україна» представлені різні сорти цього прокату, створені з кремністо-марганцевих, алюмінієво-марганцевих, олов'яних, берилієвих та хромових сплавів бронзи. У нас за вигідною ціною продається бронзова стрічка , виготовлена відповідно до вимог різних ГОСТ та ТУ.

Промислові постачання бронзової стрічки

У нашому інтернет-магазині можна купити бронзову стрічку оптом та в роздріб. Ми пропонуємо комфортні ціни (у грн. за кг) та вигідні умови доставки металопрокату зі складу у Києві в будь-які регіони України.

Компанія «Абсолют Метал Україна» реалізує стрічку із бронзи різних сортів:

  • М'яких - M;
  • Особливо твердих - O;
  • Твердих - T;
  • Напівтвердих - П.

У нас може бути замовлена промисловими партіями бронзова стрічка. Ціна на цей прокат залежить від марки сплаву, параметрів та товщини металу.

Особливості та характеристики бронзової стрічки

Тут можна купити стрічку, виготовлену із різних сплавів бронзи:

  • Олов'яно-цинковий (БРОЦ) або олов'яно-фосфористий (БРОФ) (ГОСТ 1761-92)

Додавання цинку та фосфору в бронзовий сплав забезпечує високу пружність та довговічність такого прокату. Він набуває і відмінних антикорозійних характеристик.

  • Кремністо-марганцевий (БрКМц) (ГОСТ 4748-92)

Для виготовлення такого сплаву використовують добавки з марганцю та кремнію, що формують жаростійкі властивості металу, а також високий опір на стиск та хороші показники зварюваності прокату.

  • Алюмінієво-марганцевий (БрАМц9-2) (ГОСТ 1595-90)

Цей сплав відрізняється особливою міцністю та корозійною стійкістю.

  • Бериллієвої (бронза БрБ або БрБ2) (ГОСТ 1789-70)

Така стрічка брб завдяки додаванню легуючого берилію набуває особливої міцності, високої пружності і зносостійкості. Її використовують у виробництві відповідальних пружин та пружних деталей.

  • Хромова (БрХ)

Введення певного відсотка хрому в сплав дозволяє отримати метал із чудовими теплопровідними властивостями та відмінною електропровідністю.

  • Кадмієвої (БрКд1) (ТУ 48-21-692-91)

Даний сплав, завдяки доданню кадмію, відрізняється здатністю до іскрогасіння та високою зносостійкістю, з такого прокату роблять електроконтактні деталі та вузли.

Бронзова стрічка: широкий спектр застосування

На нашому сайті представлена вітчизняна та імпортна стрічка. Бронза має хорошу електро- та теплопровідність. Залежно від марки сплаву, цей матеріал використовується в різних сферах. Вироби та деталі такого прокату можуть витримувати вплив різних типів навантажень і агресивних хімічних речовин. Він потрібен у машинобудуванні та електротехнічній галузі, у випуску меблевої фурнітури та у виробництві побутової техніки.

«Абсолют Метал Україна» стане надійним постачальником бронзової стрічки, допомагаючи успішному розвитку Вашого бізнесу.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...