T

Швелер сталь 3пс. Ціна від 25 грн/кг

Швелер сталь 3пс. Ціна від 25 грн/кг

Позначення швелера як металопрокату

Характеристика швелера 3пс, застосування

Де вигідно придбати швелер сталевий 3пс

Швелер - це сталевий профіль, який отримують при виробленні металопрокату. Перевагою даного виду є П-подібна форма, в якій є одна стінка та дві полиці, що розташовані перпендикулярно до стінки. Завдяки цьому конструкція є однією з найкращих при вертикальних навантаженнях (програє лише двотавровим балкам).

Швелер сталь 3 відноситься до категорії сортового, але в деяких випадках фасонного прокату. Для виробництва швелера 3пс використовуються металеві заготовки за допомогою методу гарячої прокатки. Залежно від різновидів виробництва сировиною для швелера є вуглецева конструкційна сталь, але також може використовуватися низьколегована сталь.

Характеристика швелера 3пс, застосування

Швелер сталь 3пс - це сталь звичайної якості. Вона найчастіше використовується для всіх можливих варіацій металопрокату. Важливою перевагою цього виду є матеріал, через який він не має жодних обмежень при зварюванні.

Для того, щоб не помилитися при виборі відповідного розміру швелера необхідно знати його маркування. Маркування – це номер швелера, що означає інтервал між зовнішніми стінками двох полиць (відстань див.)

Складові швелерів, такі як розміри та хімічний склад, регламентуються ГОСТами. Хімічний склад швелера сталь 3пс регулюється ГОСТ 380-94. І у складі швелера сталь 3 вміст вуглецю не повинен перевищувати 0,22%, а марганцю 0,65%.

Застосування швелера 3 пс досить широке в деяких напрямках. Швелер сталь 3сп застосовують у таких галузях промисловості:

  • Будівництво;
  • Машинобудування;
  • Вагонобудування;
  • Архітектура.

Через те, що при виробництві швелерів ст3 є великий вибір розмірів він може використовуватися не тільки в будівництві, де він призначений для збільшення жорсткості та стійкості конструкції, але і при виробництві машин, вагонів та архітектурному будівництві. Швелери, що використовуються у сферах авто- та вагонобудування називаються спеціальними.

Усі швелери при виробництві мають свої технічні умови. І крім цього виду швелера гарячекатаного є ще деякі різновиди:

  • Швелер сталевий гнутий;
  • Швелер звичайний;
  • Швелер спеціальний для автомобільної промисловості;
  • Швелер спеціальний для вагонобудування;
  • Швелер рівнополочний;
  • Швелер нерівнополочний.

Кожен вид має своє маркування та діапазон розмірів. І всі технічні умови виробництва регламентуються згідно з ГОСТами.

Де вигідно придбати швелер сталевий 3пс

Купити швелер 3пс за доступною ціною в ТОВ "Абсолют Метал" можна скориставшись сайтом компанії або зв'язавшись по телефону. Ціна на швелер сталь 3пс - від 25 грн/кг. Враховуючи низьку вартість прокату – багато підприємств роблять оптові закупівлі швелерів. Доставка здійснюється у всі міста України. Можливі різні способи оплати. Ми працюємо з перевіреними виробниками металопрокату на ринку України та є прямими постачальниками. Тому у нас доступні ціни, широкий асортимент та найкраща якість.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...