T

Квадрат калібрований сталь 20 - Вартість від 38 000 грн./тонна

Квадрат калібрований сталь 20 - Вартість від 38 000 грн./тонна

Виробництво та застосування квадрата каліброваного ст20

Властивості стали 20

Купити квадрат калібрований сталь 20

Загальні характеристики ст20

Квадрат калібрований сталь 20 - відносять до металопрокату квадратного перерізу, з рівними сторонами та гладкою поверхнею. Цей прокат широко поширений у машинобудуванні. Він є готовою заготівлею для багатьох деталей. Виготовляється він методом холодного волочіння з гарячекатаного дроту тієї ж форми. Для калібрування використовують спеціальні валки, між якими затискається заготовка. Цей метод не утворює окалину. Калібрований пруток виробляється довжиною до 6,5 м. Найпоширеніші розміри сторін - від 5 до 30 мм.

У сучасному виробництві квадрат сталевий знайшов застосування у різних галузях промисловості та у побуті. Зі сталевого квадрата підвищеної точності виготовляють високоточні деталі для машинобудування та виробництва верстатів. Не обходяться без нього і під час будівництва залізниць.

По довжині його поділяють на:

 • Мірної довжини,
 • Кратної мірної довжини,
 • Невимірної довжини.

За точністю виготовлення бувають квадрати з підвищеною (Б) або звичайною (В) точністю.

Використання квадрата каліброваного ст20 дуже широко завдяки високим хімічним та механічним показникам. При високих показниках міцності він має необмежену зварюваність, що визначає часте його використання в будівництві.

Властивості стали 20

Сталь 20 - відноситься до конструкційних вуглецевих нелегованих сталей. Вона також є високоякісною. Число 20 позначає кількість вуглецю у складі цієї сталі у відсотковому співвідношенні. Вуглець надає твердості та міцності сплаву. Сталь 20 часто використовується в різних промислових областях. Призначена вона для виробництва різної металевої продукції з підвищеними вимогами до міцності. Гранична температура, яку витримує сталь 20 – 350 градусів за Цельсієм. Для підвищення характеристик її піддають термообробці. Це не робить її жароміцною, але досить теплостійкою для застосування у різних деталях верстатів, машин тощо.

Завдяки своєму хімічному складу сталь 20 чудово зварюється, що робить його дуже популярною у різних видах будівництва, верстатобудуванні, автомобілебудуванні, машинобудуванні. Завдяки точним формам та підвищеним якостям поверхні сфера застосування розширюється на деталі з підвищеною якістю поверхні. Сталь 20 піддається прокалюванню та термообробці.

Купити квадрат калібрований сталь 20

Ціна на квадрат калібрований формується в першу чергу з марки сталі, довжини, розміру. ТОВ «Абсолют Метал» пропонує високу якість прокату за оптимальну ціну. У нас можна купити квадрат калібрувану сталь 20 від 38 000 грн. за тонну , при цьому товар відповідає всім нормам та стандартам. Сталь 20 ставитися до найдешевших і затребуваним на вітчизняному ринку. Завдяки наявності стратегічних складів у великих містах України, ми швидко здійснюємо доставку по всій Україні в обумовлені терміни. Злагоджена логістика, професійні консультанти, дисконтна програма, послуга різання та багато інших переваг до ваших послуг у ТОВ «Абсолют Метал». Ми працюємо оптом та в роздріб. Замовлення можна оформити телефоном або залишивши заявку на сайті. Якщо вам потрібна додаткова інформація про товар, ми з радістю вам його надамо. Ми цінуємо кожного покупця.

ТОВ "Абсолют Метал" стане надійним постачальником для вашого бізнесу.

Загальні характеристики:

 • Аналоги стали 20: сталь 15, сталь 25.
 • Клас: Сталь конструкційна вуглецева якісна.
 • Використання в промисловості: 20А - після нормалізації або без термообробки гаки кранів, муфти, вкладиші підшипників та інші деталі, що працюють при температурі від -40 до 450 °С під тиском, після ХТО - шестерні, черв'яки та інші деталі, до яких висуваються вимоги високої поверхневої твердості за невисокої міцності серцевини. 20кп, 20пс без термообробки або нормалізації - патрубки, штуцера, вилки, болти, фланці, корпуси апаратів та інші деталі з окропу, що працюють від -20 до 425 °С, після цементації та ціанування - деталі від яких потрібна висока твердість поверхні та невисока міцність серцевини (осі, деталі кріплення, пальці, зірочки).
 • Питома вага сталі 20: 7,85 г/см3.
 • Твердість матеріалу: HB 10 -1 = 163 МПа.
 • Температура критичних точок: Ac1 = 735, Ac3 (Acm) = 850, Ar3 (Arcm) = 835, Ar1 = 680.
 • Температура кування, °С: початки 1280, кінця 750, охолодження на повітрі.
 • Оброблюваність різанням: в гарячокатаному стані при HB 126-131 і B = 450-490 МПа, До твв. спл = 1,7 і К? б.ст = 1,6.
 • Зварюваність матеріалу: без обмежень, крім деталей після хіміко-термічної обробки. Способи зварювання: РДС, АДС під флюсом та газовим захистом, КТС.
 • Флокеночутливість: нечутлива.
 • Схильність до відпускної крихкості: не схильна.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...