T

Труба алюмінієва АД31. Ціна від 132 грн/кг

Труба алюмінієва АД31. Ціна від 132 грн/кг

Сфери застосування алюмінієвої труби

Властивості труби алюмінієвої АД31

Ціна на трубний прокат алюмінію АД31

Труба алюмінієва - металопрокат, що широко застосовується, з круглим перетином і порожниною всередині. Виготовляються труби із різних марок алюмінію. Однією з найпоширеніших є алюмінієва труба АД31. Це недорогий варіант трубної заготівлі для таких сфер як:

  • меблева промисловість,
  • автомобілебудування,
  • машинобудування,
  • приладобудування,
  • електротехніка.

Стан матеріалу трубМарка алюмінію та алюмінієвого сплаву зовнішній діаметр Товщина стінки
мм, не менше
Загартоване та природно зістарене АДЗ1 18 1,5

Властивості труби алюмінієвої АД31

Труба алюмінієва АД31 відмінно зварюється і має високу стійкість до корозійних явищ. Крім того, вона високо пластична і піддається механічній обробці різного роду. Також піддається зміцненню температури.

Сплав АД31 відносять до авіалій, інше маркування 6063. У своїй групі він найвідоміший. Алюмінієві труби відрізняються також високою електро- і теплопровідністю, що дозволяє застосовувати їх в електротехнічних системах, апаратах охолодження та теплопровідних пристроях. Серед інших алюмінієвих сплавів АД31 отримує одне з найвищих місць за корозійною стійкістю. Поряд з невисокою ціною, нетоксичністю і немагнітністю ця якість робить алюмінієві труби АД31 затребуваними в меблевій та харчовій промисловості.

Для зміцнення використовується термообробка заготовки чи виробу. Для цього проводиться процес загартування та старіння у відповідних умовах. Профільні труби АД31 використовують для конструкцій середньої чи невисокої міцності. Також вони можуть мати декоративне призначення.

Труби алюмінієві АД31 поставляються в стані без термообробки - пресовані, термооброблені - загартовані та зістарені, відточені та нагартовані. Матеріал добре зварюється, але шов вимагає термообробки та зачистки.

Своїм основним властивостям алюмінієва труба АД31 зобов'язана показникам сплаву, який на 99% складається з чистого алюмінію. Тому зберігаються властивості пластичності, електропровідності, зварюваності та інші. Пластичність має на увазі властивість витримувати деформацію і повертатися в колишній стан, зберігаючи форму. Вимірюється вона за допомогою показника щодо подовження при розтягуванні. У труб із алюмінію АД31 цей показник - 10-12%. За температурою Експлуатувати алюмінієву трубу АД31 рекомендується від -70 до +50 градусів за Цельсієм.

Ціна на трубний прокат алюмінію АД31

При виборі алюмінієвих труб звертають увагу на спосіб виготовлення і обробки, товщину стінки, діаметр, довжину, марку сплаву, тип поверхні. Ці параметри визначають ціну прокату. Алюмінієва труба може виступати як заготовкою, так і готовим виробом.

ТОВ "Абсолют Метал" виробляє постачання труби алюмінієвої АД31 від 132 грн./кг. Купити алюмінієву трубу АД31 можна скориставшись кошиком покупок на нашому сайті або зв'язавшись по телефону з менеджерами компанії. Ми працюємо оптом та в роздріб. Існують різні види оплати. Також можливе різання труб за заздалегідь зазначеними розмірами. Асортименти продукції постійно розширюється. А доставка можлива до кожного населеного пункту України.

ТОВ "Абсолют Метал" забезпечить ваше виробництво трубним металопрокатом.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...