T

Кутник рівнополочний сталь 09Г2С. Ціна від 30 грн/кг

Кутник рівнополочний сталь 09Г2С. Ціна від 30 грн/кг

Кутник 09г2с - виготовлення

Застосування та властивості куточка із сталі 09Г2С

Купити куточок 09г2с за вигідною ціною з доставкою

Основні характеристики:

Країна виробник Україна
Вид куточка Рівнополичний
Стан виробу Нове
Маса куточка 1м/п=9,65 кг
Товщина куточка t=8 мм
Стан Нове

Кутник 09г2с проводиться із застосуванням конструкційної низьколегованої сталі гарячекатаним методом. Саме він дозволяє розкрити найкращим чином характеристики прокату міцності. За розмірами сторін поділяють куточок рівнополочний і нерівнополичний. Крім розміру сторін інших відмінностей між прокатом немає. Додаткова обробка після виробництва куточків 09г2с не проходить.

Застосування та властивості куточка із сталі 09Г2С

Даний вид прокату широко застосовується у будівництві та інших областях. Цьому сприяють властивості сталі 09г2с. Першою перевагою виступає відмінна зварюваність даного металу. Він не вимагає попереднього розігріву та піддається різним методам зварювання: РДС, АДС, ЕШС, під флюсом та газовим захистом.

Ще однією перевагою є стійкість до різних температур. Кутник 09г2с може застосовуватися в конструкціях та елементах, які експлуатуються від -70 до +425 градусів за Цельсієм. У будівельній справі це є важливим чинником. Зварні металеві конструкції мостів, будинків, перекриттів, комерційних та інших будівель застосовують куточок для створення каркасу, опор та сполучних частин.

Невелика кількість легованих елементів означає цю марку як низьколеговану. Із цим пов'язана ціна прокату куточка 09г2с. Вона невисока і доступна всім організаціям та приватним забудовникам.

Також куточок 09г2с використовують при виробництві машин та агрегатів різного призначення. Прокат відмінно справляється з тиском, піддається механічній обробці та має гарні технологічні властивості. Форма прокату практична та надійна.

Перерахуємо деякі сфери застосування куточка із сталі 09Г2С:

  • вагонобудування,
  • будівництво,
  • створення будівельної техніки,
  • виробництво верстатів,
  • при виробництві габаритних машин,
  • під час створення устаткування заводах, виробничих ліній.

Куточок 09г2с має незаперечні переваги щодо міцності, зносостійкості, стійкості до коливання температур. Він легкий у обробці та має низьку вартість.

Купити куточок 09г2с за вигідною ціною з доставкою

Цей вид прокату широко затребуваний на ринку України будівельними компаніями, приватними забудовниками, виробниками та дрібними підприємцями. Ціна на куточок 09г2с від 30 грн./кг у компанії "Абсолют Метал". Ми виробляємо доставку до всіх міст на вигідних умовах. Купити куточок 09г2с рівнополочний, як і нерівнополичний можна різного розміру. Ми маємо широкий вибір продукції вітчизняних виробників за доступною вартістю. За класами точності поділяють два види, які відповідно маркуються:

  • А – високий клас точності,
  • В – звичайний клас.

Від цього залежить вартість прокату. Найпоширеніший куточок звичайного класу точності. Мінімальна довжина прокату 4 м, максимальна - 12 м. Можливе різання прокату за розмірами замовника. У маркуванні куточка 09г2с крім марки та класу точності вказується номер, ширина полиць та товщина сталі.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...