T

Аркуш бронзовий БрХ1 - Ціна від 495 грн./кг

Аркуш бронзовий БрХ1 - Ціна від 495 грн./кг

Аркуш БрХ1

Характеристика та застосування листа БрХ

Купити лист БрХ1 - ціна

Бронзовий лист створюється зі сплаву міді та легуючих елементів. Лист БрХ1 - це бронзовий лист легований хромом у відсотковому співвідношенні 1%. Хром досить популярний хімічний елемент, який надає сплавам міцності та твердості. Також він відповідає за жароміцність, зносостійкість та корозійну стійкість. У парі з міддю виходить міцний зносостійкий матеріал, який не піддається корозії. Він має найвищий показник електропровідності.

Характеристика та застосування листа БрХ

Аркуш БрХ1 виробляється гарячекатаним методом. Параметри товщиною можуть бути від 0,4 мм до 150 мм. Довжина – від 500 до 6000 мм. Ширина – від 600 до 2500 мм. Найпопулярнішими розмірами вважаються:

1 мм

2 мм

4 мм

10 мм

12 мм

14 мм

15 мм

18 мм

20 мм

25 мм

30 мм

35 мм

За показниками корозійної стійкості та зносостійкості бронзовий лист БрХ1 перевершує багато сплавів, у тому числі і нержавіючу сталь. Він піддається зварюванню та паянню, пластичний та теплопровідний.

Часто лист БрХ1 застосовується в електротехніці, електротехнічному устаткуванні, в зварювальних апаратах. Також не обходяться без нього в автомобільній та залізничній промисловості. Гідроенергетика і гірничодобувна сфери іноді вдаються до деталей листа БрХ1.

Лист БрХ1 можна піддавати зміцненню термообробкою. Він дуже добре піддається облагороджуванню та значно підвищує свої механічні характеристики. За високих температур БрХ1 має явну перевагу над іншими бронзовими сплавами.

Всі бронзові листи потрібні різними сферами виробництва. Вони відрізняються такими перевагами як: зносостійкість, легкість, простота в обробці, довговічність, корозійна стійкість, зварюваність, електро- та теплопровідність. На ринку кольорового металопрокату бронза впевнено посіла своє місце. Такий вид як лист БрХ1 застосовується навіть у елементах космічного обладнання, оскільки не піддається руйнуванню у різному середовищі. Вартість на лист БрХ1 у порівнянні до його механічних показників та областей застосування не є високою.

Купити лист БрХ1 - ціна

Ціна на лист БрХ1 від 495 грн/кг у компанії ТОВ "Абсолют Метал". Покупку можна оформити на сайті або за телефоном. Ми працюємо як оптом, так і в роздріб. Вся продукція відповідає нормам і стандартам ГОСТ.

Можна замовити послугу порізки та доставки. Зручні форми оплати та замовлення дозволять вам швидко оформити покупку. У компанії “Абсолют Метал” можна придбати прокат чорного та кольорового металу за доступними цінами та з доставкою у будь-яке місто України. Ми формуємо збірні вантажі та разові замовлення. Для постійних та оптових клієнтів працює система знижок.

ТОВ "Абсолют Метал" - надійний постачальник металопрокату в Україні.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...