T

Коло бронзове БрХ - Ціна від 360 грн./кг

Коло бронзове БрХ - Ціна від 360 грн./кг

Характеристики кола із хромистої бронзи

Купити кола БрХ за вигідною ціною

Сучасні методи виробництва металопрокату дозволяють створювати напівфабрикати із різних сплавів. Більшість бронзових сплавів виробляється з додаванням олова. Але є сплави міді, які містять цей елемент і при цьому мають багато позитивних властивостей. До таких сплавів відноситься БрХ - бронзовий сплав із хромом або, як кажуть, хромиста бронза.

Характеристики кола із хромистої бронзи

Головна перевага БрХ – це жароміцність. Сплав відноситься до безолов'яним, оброблюваним тиском. Відрізняється високою електропровідністю та теплопровідністю. За технологічними та механічними властивостями БрХ перевершує олов'яні бронзові сплави. Також він має найвищі показники корозійної стійкості, не обмежену зварюваність. Застосовується для створення дроту для зварювання та обладнання зварювальних апаратів, а також для теплообмінників. Щільність складає 8900 кг/м3. Для зміцнення піддається відпалу.

Пруток круглого перерізу БрХ проводиться методом пресування/тиску або тягнутим методом. Його основне застосування – промислова сфера. Він вирізняється високими механічними властивостями. До складу входять лише два основні елементи: мідь (98.5-99.6%) та хром (0,4-1,2%). Хром зміцнює мідь і надає та підвищує жароміцність. Так як БрХ відноситься до групи дисперсійно-твердіють сплавів, для зміцнення прутки піддаються термообробці. Найчастіше вона включає загартування і старіння.

Термомеханічна оброблюваність має на увазі проміжний відпал або холодну пластичну деформацію для підвищення пластичності кола. Коло БрХ може оброблятися різними формами деформації: штампуванням, куванням, пресуванням. Даний прокат є цінним матеріалом у приладобудуванні та електромашинобудуванні. З хромистої бронзи виготовляють колектори електродвигунів, контакти електричних апаратів, деталі високої твердості та міцності з підвищеними вимогами до електро- та теплопровідності при підвищених температурах.

Типова довжина кола БрГ становить 3000 мм. Але можна замовити різання матеріалу з кроком 500 мм. Діаметри лежать у межах від 5 мм до 160 мм.

До поширених розмірів діаметра відносять:

16 мм

18 мм

20 мм

25 мм

40 мм

50 мм

60 мм

80 мм

100 мм

120 мм

Купити кола БрХ за вигідною ціною

Купити коло БрХ від 360 грн. можна у Києві, Харкові та Дніпрі самовивозом зі складів ТОВ “Абсолют Метал”. Також можна оформити замовлення онлайн або за телефоном у кожний населений пункт України. Якщо на складі не виявиться потрібного розміру, можна розглянути аналоги продукції.

Ми працюємо як оптом, так і в роздріб. Ціна на коло бронзовий хромистий залежить від методу виробництва, марки сплаву та діаметра прутка. Якщо Вас цікавлять оптові закупівлі та збірні вантажі різного металопрокату, зв'яжіться з менеджерами нашої компанії, щоб отримати вигідні умови співпраці.

ТОВ “Абсолют Метал” зарекомендував себе як постачальник з широким сортаментом прокату чорних та кольорових металів за вигідною ціною та швидкою доставкою. Ми постійно розширюємо мережу наших філій та кількість постійних клієнтів. Працюють різні системи оплати та замовлень. Вся продукція проходить контроль за якістю. Ми зацікавлені в тому, щоб вам було комфортно працювати з нами!

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...