T

Лист холоднокатаний 15ХСНД - Вартість від 30,00 грн./кг

Лист холоднокатаний 15ХСНД - Вартість від 30,00 грн./кг

Метод виготовлення холоднокатаних листів

Характеристика листів 15ХСНД

Вартість листів 15ХСНД

Холоднокатані листи виготовляються із гарячекатаних заготовок методом пресування спеціальними валами на прокатному устаткуванні. Вони відрізняються точними розмірами, високою якістю поверхні, характеристиками міцності, які досягаються завдяки методу виготовлення. Кромки таких листів найчастіше обрізаються. Розміри ширини та довжини відповідають стандартам ГОСТ та кратні 500 мм. Довжина тонколистового прокату не обмежується. Постачання можливі в рулонах та листами.

Характеристика листів 15ХСНД

Лист холоднокатаний 15ХСНД відносять до прокату підвищеної міцності. Його застосовують у будівництві, машинобудуванні, вагонобудуванні, автомобільному виробництві, суднобудуванні. Не виключається застосування у приладобудуванні.

Точність геометричних розмірів та механічні властивості дозволяють використовувати лист холоднокатаний 15ХСНД при виготовленні деталей для будівельної та автомобільної сфери. Міцність у поєднанні з гнучкістю холоднокатаних листів надає виробам надійності та зносостійкості. Вибирають лист зі сталі 15хснд за її опір високим ударним навантаженням, а також стійкість до виникнення тріщин.

Лист холоднокатаний 15хснд користується популярністю у підприємств, що спеціалізуються на машинобудівній галузі. Також застосовується ця марка сталі для зведення міцних, стійких до корозії будівельних зварних металоконструкцій та опор залізничних естакад, ферм.

Застосування сталі 15хснд дозволяє заощаджувати матеріали металургії. Так як при менших розмірах одержують необхідну міцність конструкції.

До поширених розмірів перерізу належать такі розміри:

0,4 мм

0,5 мм

0,6 мм

0,8 мм

1 мм

1,2 мм

1,5 мм

1,6 мм

2 мм

3 мм

Головними перевагами листа х/к 15 ХСНД вважається міцність та корозійна стійкість. Він відповідає вимогам технічних стандартів, що пред'являються до аркушів із підвищеною міцністю. Також лист добре зварюється і мало схильний до відпускної крихкості.

Вартість листів 15ХСНД

Купити лист х/к 15ХСНД від 30 грн/кг на нашому сайті вам допоможуть досвідчені менеджери-консультанти. Оформити доставку можна в кожне місто та область України. Наявність стратегічних складів дозволяє компанії Абсолют Метал робити швидку доставку в будь-яку точку країни. Ми реалізуємо прокат чорного та кольорового металу різних марок та типорозмірів. Найбільш затребуваним прокатом сплаву 15ХСНД є лист.

Металопрокат, представлений на нашому сайті, відповідає вимогам та стандартам державних служб. Його можна сміливо застосовувати для виробництва всіх підприємств. Ціна на продукцію залежить від партії товару, його характеристик та маркування. Для оптових покупців працює система знижок. Детальніше про переваги компанії можна дізнатися, зв'язавшись з нами по телефону.

У цій категорії немає товарів.

Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...