T

Коло бронзове БрОФ - Ціна від 360 грн./кг

Коло бронзове БрОФ - Ціна від 360 грн./кг

Переваги бронзових кіл

Кола БрОФ - характеристика та застосування

Купити кола БрОФ - ціна

Бронза є недешевим матеріалом завдяки своїм характеристикам. Ціна на бронзовий прокат виправдана сферами його застосування та тривалим терміном експлуатації. На ринку кольорового металопрокату України представлено різноманітну кількість сплавів, які можна адаптувати до виготовлення різних деталей механізмів особливого призначення. Аналогів бронзовим сплавам із таким набором позитивних характеристик практично не існує.

Вони відрізняються тягучістю, корозійною стійкістю, міцністю, зносостійкістю, електропровідністю. Додавання до міді різних елементів у конкретному співвідношенні розширює її позитивні сторони та сфери застосування.

Велике поширення у промисловості знайшла олов'яна бронза. Вона може бути ливарною чи деформованою залежно від відсоткового співвідношення легуючих елементів.

Кола БрОФ - характеристика та застосування

Коло БрОФ - це прокат круглого перерізу довжиною до 3 м зі сплаву міді, олова та фосфору. Мідь є основою, а фосфор та олово – легуючими елементами. Олово підвищує ливарні властивості, а фосфор - рідкотірність та опір на розрив. Сплав БрОФ має дуже високі антифрикційні та механічні властивості, зносостійкість, стійкість до корозії, пружність та гнучкість. Один з найпоширеніших сплавів цієї лінійки - БрОФ7-0,2 - відрізняється міцністю та механічними властивостями.

Застосовується коло БрОФ найчастіше виготовлення пружин і пружинящих деталей. Сфери застосування різноманітні: машинобудування, суднобудування, авіаційна промисловість, автомобілебудування. Часто можна зустріти невеликі деталі, виготовлені із даного сплаву: гайки, втулки, підшипники. Найчастіше бронзовий прокат використовують як заготовки для створення високоміцних деталей і фурнітури. Знайшов своє застосування цей сплав також в електротехніці та радіотехніці.

Хороша механічна оброблюваність кола БрОФ робить його затребуваним як великими підприємствами, і невеликими виробничими цехами чи майстрами.

Олов'яниста фосфорна бронза піддається пресуванню, прокатці та волоченню. Також пруток БрОФ піддається облагороджуванню термообробкою. Склад відповідає ГОСТ 5017-74. Довжина прутків обмежується 3000 мм. Діаметр – до 400 мм.

Залежно від марки сплаву БрОФ відрізняються галузі застосування:

Марка бронзи

Застосування

БрОФ 10-1

деталі відповідального призначення

Броф 10-10

зубчасті вінці черв'ячних коліс, гайки ходових гвинтів, втулки відповідальних підшипників.

Броф 8,0-0,3

дротяні сітки для целюлозно-паперової промисловості

БрОФ 6,5-0,4

дротяні сітки для целюлозно-паперової промисловості, а також пружини, стрічки, дріт, смуги та деталі

БрОФ6 5-0,5

стрічки. смуги, прутки, підшипникові деталі, біметалічні вироби

БрОФ 7-0,2

прутки

БрОФ 4-0,25

прутки, трубки для манометричних пружин Бурдона, контрольно-вимірювальних та інших приладів

БрОФ 6.5-0.15

для виготовлення напівфабрикату переважно м'якої стрічки.

Купити кола БрОФ - ціна

Ціна на коло БрОФ від 360 грн/кг. Ви можете купити коло/пруток БрОФ з різним відсотковим співвідношенням легуючих елементів, залежно від потреб вашого виробництва. Пруток БрОФ не боїться перепаду температур, тертя та вологості. Останнім часом його також почали використовувати для декорування та створення дорогої біжутерії. Бронзові прутки цього сплаву діаметром до 15 мм дуже пластичні та пружні, легко піддаються механічній обробці.

Але головна сфера застосування даного прокату – промисловість. Бронзові круги БрОФ застосовують для виготовлення деталей механізмів, що працюють у вологому середовищі, морській воді, при змінних навантаженнях і температурах.

Звертайтеся до ТОВ “Абсолют Метал” та отримайте вигідні умови співпраці для вашого бізнесу.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...