T

Втулки бронзові БрБ Ціна від 1815 грн./кг

Втулки бронзові БрБ Ціна від 1815 грн./кг

Втулки БрБ - основні характеристики

Купити втулки БрБ за вигідною ціною в Україні

Бронзові сплави широко застосовуються виготовлення багатьох деталей і напівфабрикатів. Кожен із них цінуватиметься за свої окремі властивості. Особливою популярністю користуються бронзові втулки. Вони практично незамінні в машинобудуванні та верстатобудуванні з особливими вимогами. Найдорожчими вважаються втулки БрБ.

Хімічні властивості:

Fe Si Ni Al Cu Pb Be Домішок
до 0.15 до 0.15 0.2 – 0.5 до 0.15 96.9 - 98 до 0.005 1.8 – 2.1 всього 0.5

Характеристика матеріалу:

Класифікація:

Бронза безолов'яна, що обробляється тиском

Додаток:

Берилієва бронза. Висока міцність та зносостійкість; високі пружинні властивості; добрі антифрикційні властивості; середня електропровідність та теплопровідність; дуже хороша деформованість у загартованому стані

Застосування:

Пружини, пружні деталі відповідального призначення, зносостійкі деталі всіх видів, неіскристі інструменти

Втулки БрБ - основні характеристики

Втулки БрБ створюються зі сплаву міді та берилію. Мідь виступає основою металу, а берилій - легуючим елементом. Даний сплав має високу ціну, оскільки має дуже високі показники зносостійкості, довговічності, тягучості та стійкості до корозії. Деталям з даного сплаву майже немає рівних у перерахованих вище показниках. Особливістю бронзово-берилієвого сплаву є розчинність елементів, яка залежить від температури плавлення.

Втулки БрБ можна виготовляти трьома способами: різанням, литтям у кокіль, відцентровим литтям. Кожен метод виправданий своїми перевагами. Найчастіше використовують відцентровий спосіб. Хоча метод лиття в кокіль також популярний. Різання застосовуються до цього металу рідше.

Найпопулярнішим берилієвим бронзовим сплавом є БрБ2. Втулки БрБ мають теплопровідність і електропровідність. Але їх показники можуть бути різними залежно від стану матеріалу. Наприклад, після облагородження втулки БрБ2 змінюють свій показник електропровідності з 0,1 на 0.07 мкОм*м. Ці показники важливі для деталей тертя, зокрема втулок. Висока теплопровідність потрібна для відведення тепла у вузлах тертя. А низька теплопровідність полегшує зварювання деталей.

Втулки БрБ мають високий опір втоми корозії, що забезпечує їх тривалий термін експлуатації. Цей показник БрБ один із найкращих серед бронзових втулок.

Упорядкування сплаву БрБ складається з двох операцій. Перша - швидке загартування, друга - тривала відпустка. Між першим і другим процесами може проводитися виготовлення деталей методом механічної обробки або зміцнення холодної деформацією. Температура загартування залежить від хімічного складу металу.

Проводиться облагородження для підвищення основних показників:

  • міцності,
  • пружності,
  • плинності,
  • твердості,
  • електроопір.

Сплав БрБ покращує свої основні показники після загартування та відпустки у кілька разів. Вироби з берилієвих бронз отримують найвищий показник ефективності після облагородження. Тому втулки БрБ дуже цінуються на ринку кольорового металопрокату.

Слід зазначити високі антифрикційні якості втулок БрБ. Важливим є діапазон їх робочих температур, який знаходиться в діапазоні від -200 до +250 гр.С. Зважаючи на витривалість до високих механічних навантажень та легку вагу втулок БрБ – вони стають просто незамінними деталями для багатьох складних сфер промисловості. Для роботи втулок ковзання застосовують мастила, які значно полегшують роботу втулок і продовжують їх термін служби.

Купити втулки БрБ за вигідною ціною в Україні

На сайті ТОВ "Абсолют Метал" можна купити втулки БрБ від 1815 грн/кг. Ми працюємо по всій Україні. Нашими постачальниками є перевірені заводи із багаторічним досвідом виробництва. Продукцію можна придбати як оптом, так і в роздріб. Є послуга доставки та різання.

Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці для постійних покупців. Досвідчені консультанти завжди можуть допомогти у виборі та оформленні замовлення. Широкий асортимент чорного та кольорового прокату дозволить знайти всю необхідну продукцію в одному місці, і ви заощадите на транспортуванні вантажу.

ТОВ "Абсолют Метал" - ваш надійний партнер у бізнесі.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...