T

Латунний дріт ЛС59. Ціна від 235 грн/кг

Латунний дріт ЛС59. Ціна від 235 грн/кг

Дріт латунний ЛС59.

Сфери застосування дроту ЛС59

Купити латунний дріт ЛС59 за вигідною ціною

Латунь широко увійшла у споживання у формі найрізноманітнішого металопрокату. Майже всі види напівфабрикатів широко використовуються підприємствами країни для різних потреб. Дріт є однією з найбільш популярних форм прокату кольорового металу.

Дріт латунний ЛС59.

Легована свинцем латунь ЛС59 має ряд переваг: антифрикційність, тепло та електропровідність, міцність, твердість, зносостійкість, стійкість до агресивного середовища, стійкість до води, антимагнітність, гарний зовнішній вигляд, легкість при механічній обробці. Всі перераховані вище показники сплаву ЛС59 досить високі в порівнянні з іншими марками. Це призводить до попиту на ринку цього металу.

Дріт ЛС59 проводиться методом холодної деформації або протяжкою. Високих характеристик дозволяє набути методу холодного деформування.

Розмір дроту визначається діаметром поперечного перерізу або кіл вписаним до нього. Діапазон розмірів дуже широкий – від 0,1 мм до 12 мм. Поширеними діаметрами стали:

0,1 мм

0,12 мм

0,25 мм

0,5 мм

1 мм

1,2 мм

1,6 мм

2,2 мм

2,5 мм

3 мм

Найпопулярнішим серед свинцевих латунів став дріт ЛС59-1. Ідеальне поєднання компонентів дає чудові технологічні характеристики. Свинець благотворно впливає на оброблюваність сплаву та його стійкість до корозії, наприклад, у морській воді.

Сфери застосування дроту ЛС59-1 досить великі:

  • суднобудування,
  • машинобудування,
  • авіаційна промисловість,
  • текстильна промисловість,
  • теплотехніка,
  • ракетні технології,
  • електротехніка.

Відомим застосуванням дроту ЛС59-1 виступає виробництво трансформаторів, електродвигунів, кабелів та проводів різного призначення. Хоча латунний дріт поступається мідним в електропровідності, він міцніший за мідний.

Останнім часом все частіше застосовують дріт із латунних сплавів у ювелірній справі. У будівництві для отримання міцного зварного шва також використовую латунний дріт.

Купити латунний дріт за вигідною ціною

ТОВ "Абсолют Метал" реалізує латунний дріт м'який, напівтвердий, твердий і особливо твердий різних діаметрів. Продукція відповідає ДЕРЖСТАНДАРТ. Ми надаємо послугу відмотки та поперечного різання дроту та іншого сортового прокату кольорових металів. Замовлення оформляється з видачею всієї документації, що супроводжує, на кожну партію товару.

Ціна на латунний дріт формується виходячи зі стану матеріалу, марки сплаву, діаметра дроту та обсягу покупки. Ми працюємо з найкращими виробниками металопрокату та пропонуємо вигідні ціни. Купити дріт ЛС59 від 235 грн/кг. можна зі стратегічних складів компанії у Києві, Дніпрі, Харкові. Доставку здійснюємо до всіх населених пунктів країни.

В наявності та на замовлення повний спектр прокату чорного та кольорових металів. Вигідні умови оплати та швидке оформлення замовлення заощадить ваш час.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...