T

Балка двотаврова сталь 3пс. Ціна від 34 грн/кг

Балка двотаврова сталь 3пс. Ціна від 34 грн/кг

Двотаврова балка сталь 09Г2С - огляд прокату

Особливості та застосування балки 09г2с

Ціна на балку двотаврову 09г2с

Двотаврова балка сталь 09Г2С - це один з лідерів при виробництві несучих конструкцій. В основному використовується для зниження вертикальних навантажень та рівномірного розподілу їх у нижніх частинах будов.

Цей вид балок випускається гарячекатаним способом. При виробництві використовується низьколегована сталь 09Г2С. Якість та розміри регламентуються за ГОСТом 8239-89. Перевірка якості та точність відбувається під час випуску кожної партії.

Скорочення «09Г2С» означає таке:

 • "Г" - марганець
 • "С" - кремній
 • "09" - 0,09% вміст вуглецю
 • «2» - 2% марганцю та кремнію

Особливістю цього сплаву є мінімальна кількість добавок, які не перевищують 2,5%.

Особливості балки 09г2с

Балка двотаврова 09г2с відноситься до сталі звичайної якості, що дає їй перевагу у вигляді гарної зварюваності та відсутності флокеночутливості. Балка сталь 09Г2С має деякі різновиди. Її відповідно підрозділяють та маркують:

 • З паралельними гранями (тип К)
 • Нормальними (тип Б)
 • Широкополочними (тип Ш)
 • Елементи для підвісних колій (М)

Кожен із видів використовується для конкретних потреб та мають свої умови експлуатації. У сфері будівництва (несучі конструкції) використовують двотаврові балки з широкими полицями. Цей тип металопрокату може витримувати великі динамічні та статичні навантаження, які присутні у важких конструкціях.

Двотаврова балка сталь 09Г2С застосовується не тільки у сфері будівництва, а й в інших сферах виробництва. Основними споживачами цього виду металопрокату виступають такі сфери:

 • Хімічне машинобудування,
 • Нафтове машинобудування,
 • Суднобудування.

Також експлуатація можлива при негативних температурах. Цей вид сталі зберігає свої властивості при температурах в діапазоні від -70 до +450 градусів за Цельсієм.

Особливістю даного виду сплаву є можливість експлуатації як горизонтально і вертикально, а й адаптація конструкції під заданий кут. І в деяких випадках є можливість вигину двотаврової балки сталі 09Г2С по радіусу. Цей процес відбувається без попереднього нагріву, що дозволяє зміцнити згинальний елемент і допомагає зберегти структуру матеріалу.

Ціна на балку двотаврову 09г2с

Купити балку 09г2с від 34 грн/кг пропонує компанія "Абсолют Метал". У нас на сайті ви знайдете широкий вибір типорозмірів цієї продукції. Ми пропонуємо прокат чорного та кольорового металу за доступною вартістю від відомих виробників. Розширення будівельної сфери в Україні робить затребуваною балку 09г2с. Цей прокат дозволяє робити конструкції високої міцності не вдаючись до великих витрат та обсягів. Таке рішення має великий попит. Балка 09г2с успішно зайняла свою нішу у багатьох галузях промисловості. ТОВ "Абсолют Метал" має можливість запропонувати вигідні умови співпраці вітчизняним організаціям та підприємствам з постачання чорного та кольорового прокату. Звертайтеся до менеджерів компанії, щоб отримати потрібну інформацію.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...