T

Листи суднобудівні РСД та РСА - Вартість від 30 грн./кг

Листи суднобудівні РСД та РСА - Вартість від 30 грн./кг

Суднобудівні листи РСД та РСА

Властивості суднобудівних листів

Придбати лист суднобудівний за вигідною ціною

Характеристика листів РСА і РСД, що поставляються.

Листи РСД та РСА вважаються прокатом особливого призначення. Тобто це марки суднобудівної сталі, які призначені для створення корпусних частин судів. Серед усіх сталей цього призначення найбільшою популярністю користуються РСД та РСА. Головними їх особливостями вважаються: висока міцність, стійкість до великих навантажень, пластичність. Поділяють цю сталь на дві категорії: нормальної та підвищеної міцності.

Виготовляється лист РСД та РСА згідно 52927-08, ДСТУ 10163-2:2004 та ГОСТ 5521-93. гарячектанним способом. Товщина поперечного перерізу лежить у межах від 4 мм до 50 мм. Найпоширенішими ширинами вважаються: 1500 мм, 1600 мм, 1700 мм, 2000 мм, 2500 мм, 2700 мм. Довжина – 6000 мм, 8000 мм, 12 000 мм. Компанія ТОВ "Абсолют Метал" виробляє порізку металу на замовлення за попередньою домовленістю.

Аркуш РСД, так само як і РСА створюється із сталі підвищеної міцності, що вже говорить про характеристики матеріалу. Його застосовують у суднобудуванні та судноремонті, а також при зведенні причалів та подібних конструкцій та портових споруд.

Властивості суднобудівних листів

Головними споживачами звичайно є заводи і підприємства, які спеціалізуються на виготовленні суден і схожої техніки. Завдяки своїм високим технічним характеристикам, сталь застосовується для обшивки суден, при створенні суднових приладів, механізмів та інших відповідних конструкцій (наприклад, плавучих).

Ці марки стали виготовляються з високими вимогами до технологічних та фізичних та механічних властивостей у зв'язку зі специфікою суднобудівної промисловості.

Листи РСД і РСА мають:

 • підвищеною міцністю,
 • довговічністю,
 • стійкість до радіації,
 • стійкістю до різних видів деформації та втоми матеріалу,
 • пластичність при низьких температурах,
 • стійкість до вібрації,
 • висока корозійна стійкість у різних середовищах (в т.ч. агресивних),
 • стійкість до шаруватих руйнувань і до сірководневого розтріскування,
 • відмінна опірність циклічним навантаженням,
 • немагнітність,
 • зварювальність.

Будівництво, ремонт, розширення портів і водного транспорту, затребуваність все більших обсягів вантажних перевезень роблять суднобудівні листи матеріалом чорного металопрокату, що широко вживається.

Придбати лист суднобудівний за вигідною ціною

Ціна на суднобудівну сталь компанії ТОВ “Абсолют Метал” 30 грн./кг. Враховуючи перелічені вище властивості матеріалу - це ідеальне поєднання вартості з якістю запропонованого товару. Наша компанія постачає леговані, конструкційні та спеціальні марки сталі чорного та кольорового прокату за доступними цінами. Доставка здійснюється у всі міста України. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для будівельних організацій, виробничих цехів та великих підприємств.

Працюючи з ТОВ "Абсолют Метал" ви забезпечите виробництво потрібної вам якісної металопродукції.

Характеристика листів РСА і РСД :

Країна виробництва:

Україна

Тип листа:

Гладкий

Матеріал листа:

Сталь

Тип кромки:

Обрізна

Точність виготовлення:

Звичайна

Площина листа:

Нормальна

Спосіб виготовлення:

Гарячекатанний

Вид за призначенням:

Конструкційний (для виробництва прокату, призначеного для виготовлення корпусів або інших зварних конструкцій суден та плавучих споруд)

Класифікація за довжиною:

Мірної довжини

Стан:

Нове

Клас міцності:

не менше 315 МПа

Температурний режим використання:

до -60 о С

У цій категорії немає товарів.

Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...