Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 351Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 351 Арматура Купити, , ГОСТ3760 Київ, Дніпро, Харків. T

Арматура

Арматура

Арматура Придбати

ТОВ "Металлург Україна" - Металобаза. У нас ви можете купити Арматура за доступними цінами зі складу з доставкою по Україні.

Наша металобаза здійснює доставку — Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Сімферополь, Івано-Франківськ, Вінниця, Кіровоград, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Житомир, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Луганськ, Чернігів, Чернівці.

Бажаєте купити Арматура? - дзвоніть, замовляйте, дізнавайтеся.

Арматура є незамінним матеріалом для будівництва різних залізобетонних конструкцій. Вона застосовується повсюдно і без неї неможливо уявити процеси заливання фундаменту, зведення бетонних будівель і т.д. Для різних завдань є різні класи металевої арматури.

В асортименті компанії «Металлург Україна» ви знайдете всі основні види цього виробу:

 • А400с (міра, ндл);
 • А500с (міра, ндл);
 • А240 (міра, ндл);
 • 25Г2С (захід, ндл);
 • АТ800 (захід 6,7 м);
 • АТ800 (захід 7,6м);
 • а800;
 • А1000 (захід 9,95 м);
 • А1000 (захід 10,9 м).

Вся продукція, представлена в асортименті нашого інтернет-магазину, має необхідні сертифікати та відповідає стандартам. Наприклад, арматура виконана згідно з ГОСТ 3760 та ГОСТ 5781. Купуючи у нас металопрокат, ви можете бути впевнені в його абсолютній якості, а також у розумній вартості. Щоб отримати додаткову інформацію та вичерпну консультацію, звертайтесь до наших менеджерів за вказаними телефонами!

Застосування арматури

Арматура – основний елемент, що визначає міцність залізобетонної конструкції. Її застосовують практично за будь-якого будівництва. Ось деякі приклади застосування арматури:

 • виробництво залізобетонних виробів;
 • будівництво житлових будинків;
 • армування несучих конструкцій.

Різновиди арматури

Арматуру прийнято класифікувати за різними критеріями. Так, за способом виготовлення вона буває:

 • стрижнева;
 • канатна;
 • дротяна.

Гарячекатана стрижнева є найпоширенішим видом. До неї відносяться класи А400 та А500. Її особливістю є те, що її не зварюють, а пов'язують під час використання. Робиться це для того, щоб уникнути виникнення напруги в арматурній сітці при заливанні бетону. Даний тип виробу характеризується міцністю, пластичністю та стійкістю до дії бетонного розчину. Канатна та дротяна арматури виготовлені методом холодного витягування. Особливість канатної у тому, що з заливанні бетону її тримають під натягом.

За способом обробки сталі арматура буває:

 • гарячекатана;
 • термічна;
 • не оброблена термічно.

Також розрізняють арматуру (за способом застосування):

 • незварювану;
 • зварювану;
 • стійку до корозії;
 • нестійку до корозії.

Крім того, арматура може мати різний діаметр. В асортименті нашого інтернет-магазину є вироби завтовшки від 8 до 32 мм. Щодо довжини, то і вона буває різною. У будь-якому випадку ніколи не складно відрізати потрібну довжину (наприклад, один метр). За типом профілю арматура буває гладкою та рифленою. І та, і інша є в наявності на нашій металобазі.

Нарешті, за типом навантаження, що сприймається, арматура ділиться на поперечну і поздовжню. Поперечна перешкоджає поширенню похилих тріщин у конструкції, друга – вертикальних, що утворюються внаслідок витягування та стиснення конструкцій.

Оплата і доставка

У нас ви можете купити арматуру, калібрований металопрокат (у тому числі нержавіючий), вироби з марок сталі. Доставка здійснюється по всій країні, а оплату можна здійснити будь-яким способом. Для уточнення деталей та ціни дзвоніть нашим менеджерам!

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...