Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350 Лист Холоднокатаний Купити, , ГОСТ 14918 Київ, Дніпро, Харків. T

Лист Холоднокатаний

Лист Холоднокатаний

ТОВ "Металлург Україна" - Металобаза. У нас ви можете купити лист холоднокатаний за доступними цінами зі складу з доставкою по Києву Україні.

Наша металобаза здійснює доставку — Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Сімферополь, Івано-Франківськ, Вінниця, Кіровоград, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Житомир, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Луганськ, Чернігів, Чернівці.

Хочете купити лист холоднокатаний? - дзвоніть, замовляйте, дізнавайтеся.

Лист холоднокатаний

Листовий металопрокат – один із найважливіших видів будівельних матеріалів, і не тільки. Його застосування дуже широке і поширюється різні галузі промисловості. В асортименті компанії «Металлург Україна» можна знайти такі види листового прокату:

  • гарячекатаний;
  • холоднокатаний;
  • оцинкований;
  • рифлений;
  • просічно-витяжний лист (скорочено ПВЛ).

Кожен має свої особливості, специфіку виготовлення і, як наслідок, підходить для певної сфери застосування. Листи можуть мати різні габаритні розміри, товщину, а матеріалом для їх виробництва є різні марки сталі. Завдяки такому різноманіттю завжди можна підібрати оптимальний виріб для кожного конкретного завдання. У цьому вам допоможуть менеджери-консультанти нашої компанії. Відповідність стандартам Весь листовий прокат, який ви можете придбати у нашому інтернет-магазині, відповідає державним стандартам. Наприклад, виробництво листа сталевого холоднокатаного з товщиною від 0,5 мм до 5 мм регулюється ГОСТ 19904, а гарячекатаного з товщиною від 1 мм до 200 мм – ГОСТ 19904. Про інші стандарти, розміри, наявність товару на складі, його вартість уточнюйте у наших фахівців: асортимент дуже широкий, і вмістити всі характеристики кожної позиції в одну таблицю неможливо.

Застосування листового металевого прокату

Сфера застосування листового прокату величезна. Найпоширенішими вважаються гарячекатані листи. Свою популярність вони зобов'язані щодо низької вартості, великого асортименту та універсальності. Їх використовують у таких галузях:

  • Важка промисловість.
  • Військово-промисловий комплекс
  • Будівництво будівель та споруд.
  • Теплоенергетика.

Застосування холоднокатаного листа дещо відрізняється. Даний тип покату частіше використовують як заготовки для подальшого виготовлення деталей методами вигину і штампування. З них виходять чудові перфоровані листи, профнастил, оцинковані поверхні. Також їх покривають шаром полімеру та використовують для покрівельного перекриття (металочерепиця, профлист). Ще холоднокатаний лист часто використовують у автомобільному виробництві. Оцинкований і нержавіючий лист застосовують у сферах, де необхідна стійкість до вологи або до іншого агресивного середовища. Нержавіючий прокат виготовляють із спеціальних видів сталі, а оцинкований роблять шляхом нанесення на звичайний лист шару цинку. До речі, при подальшому нанесенні ще й шару полімеру вийде надійне та довговічне покрівельне покриття.

Рифлений прокат є листом з нанесеним на нього тисненням. Завдяки різноманітності малюнків його можна успішно застосовувати для декорування дахів, огорож і т.д.

Просічно-витяжний лист - це лист з отворами, який добре відомий кожному по застосуванню в сходових прольотах, огорожах, підлоговому покритті та багатьох інших галузях.

Оплата та доставка листів

Як бачите, асортимент продукції справді вражає. Щоб уточнити ціну, характеристики, розміри виробу, марку сталі, звертайтесь до наших консультантів. У компанії «Металлург Україна» ви можете замовити будь-який вид звичайного та каліброваного металопрокату, причому сума замовлення для нас не має значення: від невеликих заготовок розміром з метр, до великих оптових поставок. Ми подбаємо про своєчасну доставку товару в будь-який регіон України, а сплатити його ви зможете одним із зручних для вас способів. Звертайтеся до нас вже зараз, і ми допоможемо вам вибрати відповідний металопрокат!

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...