T

Труба алюмінієва Д16. Ціна від 242 грн/кг

Труба алюмінієва Д16. Ціна від 242 грн/кг

Характеристика та застосування труб алюмінієвих Д16

Ціна на алюмінієву трубу Д16

Алюмінієві труби знайшли застосування у багатьох напрямках промисловості. Залежно від фізико-механічних властивостей металу визначається їх застосування. Серед легких деформованих сплавів широкого поширення у виготовленні труб знайшов алюмінієвий сплав Д16. Він має низку позитивних властивостей, затребуваних у різних сферах виробництва.

Характеристика сплавів Маркування Система легування Примітки
СПЛАВИ Зміцнювані тиском (термонеміцні)

Сплави нормальної міцності

Д 1 2017

Al-Cu-Mg(Дюралі)

Також В65, Д19, ВАД1

Д16 2024
Д18 2117

Характеристика та застосування труб алюмінієвих Д16

Труба алюмінієва Д16 найчастіше використовується в машинобудуванні та приладобудуванні. До складу металу крім алюмінію входить мідь і магній. Ці хімічні елементи благотворно впливають на жаростійкість та твердість матеріалу. Дюралій Д16 відноситься до сплавів з нормальною міцністю та можливістю термозміцнення. Твердість металу значно збільшується після термічної обробки. Цей сплав перевищує АД31 за міцністю, але поступається корозійної стійкості.

Труба алюмінієва Д16 славиться своєю стійкістю до утворення тріщин та конструкційною міцністю. Наявність міді у складі дозволяє використовувати її за підвищених температур. Але ця межа не повинна перевищувати 500 градусів за цельсієм навіть на короткий проміжок часу. Проте дюралюміній Д16 можна експлуатувати до -230 гр.С. Це важливий фактор для:

  • хімічної,
  • автомобільної,
  • суднобудівної та
  • авіаційної промисловості.

Єдиним недоліком алюмінієвих труб Д16 виступає зменшення корозійної стійкості зі зростанням міцності. Тому до труб цієї марки застосовується лакофарбове покриття поверхні або плакування шаром технічного алюмінію.

Зварюються труби АД16 точковим зварюванням. Дуже чисті сплави алюмінію Д16 можуть застосовуватися в ракетобудуванні та авіаційній техніці.

Відзначимо також високу оброблюваність труб із алюмінію Д16. Вона нижча, ніж у Д16Т, але достатня для отримання найрізноманітніших деталей. Електропровідність залишається на хорошому рівні, але вона менша, ніж у більшості інших алюмінієвих сплавів.

Ціна на алюмінієву трубу Д16

Залежно від довжини, діаметра перерізу та товщини стінки існують різні типорозміри алюмінієвої труби Д16. Високі експлуатаційні характеристики роблять цей товар затребуваним над ринком кольорового металопрокату. Невелика вага, доступна ціна, хороші механічні показники роблять алюмінієву трубу широко поширеною в житті багатьох агрегатів.

Купити алюмінієву трубу Д16 від 242 грн./кг зі складів ТОВ “Абсолют Метал” можна з відвантаженням на власний транспорт або з доставкою на об'єкт. Сучасне обладнання для різання послуг клієнтів компанії. Доступні ціни та інші переваги допоможуть купити алюмінієву трубу Д16 на вигідних умовах. Ми можемо запропонувати широкий вибір конструкційних матеріалів на будь-який смак.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...