T

Лист ПВЛ (просічне - витяжний) 08кп. Ціна від 26 грн/кг

Лист ПВЛ (просічне - витяжний) 08кп. Ціна від 26 грн/кг

Виготовлення просічно-витяжних листів

Застосування листа ПВЛ 08кп

Ціна на лист ПВЛ 08кп

Просічно-витяжні листи є відмінним рішенням для більшості будівельних напрямків. Цей тип листів видобувають шляхом спеціальної обробки, в якій є два етапи:

  • Просікання сталі;
  • Витяжка аркуша.

Саме другий етап допомагає зробити максимально точний лист, що підходить під різні ступені навантаження. Великою перевагою 08кп є його легкість при оздоблювальних роботах та вища якість.

Завдяки тим процесам, що використовуються при виробництві таких листів, виходить максимально знизити масу виробу, через те, що в самому листі робляться отвори. Але еластичність і наявність щілин ніяк не впливає на показники міцності, навіть незважаючи на те, що сам ПВЛ на кінцевому етапі виробництва важить на 80% легше від звичайного листа металу.

Застосування листа ПВЛ 08кп

Лист ПВЛ 08кп виробляється з якісної конструкційної вуглецевої сталі, яка не має жодних обмежень при зварюванні, не має схильності до відпускної крихкості і абсолютно не флокеночутлива. Замінником може бути марка сталі 08. При виробництві використовуються листи гарячого або холодного катання. Особливістю цієї продукції є те, що у ПВЛ листах вага знижується, а показники та характеристики залишаються колишніми.

Завдяки своїй формі під час замовлення даного типу ПВЛ можливі різні нестандартні варіації видів, які можна підібрати під кожного покупця окремо. Товщина перерізу даного виробу переважно починається від 3 мм. Найбільш популярними вважаються товщини від 3 до 6 мм.

Також листи проходять термообробку 3-ї категорії. Перевагою ПВЛ 08кп є те, що зазвичай для його виробництва використовується нагартована сталь, з наступним калібруванням та спеціальним оздобленням для більшої міцності та універсальності.

Своє застосування 08кп знаходить у різноманітних напрямках через свої універсальні властивості. Ось кілька із них:

  • Нафтова промисловість;
  • Газова промисловість;
  • Нафтохімічна промисловість;
  • Будівництво.

У сферах промисловості ці листи використовують для виготовлення настилів через те, що такі платформи піддаються і можуть витримувати великі навантаження. Також у виробництві активно їх застосовують для будівництва сходів, вентиляції, будівництва загороджень та виготовлення надміцної тари. Вибір саме ПВЛ сталь 08кп дозволить вам отримати досить бюджетний варіант для використання та служби на довгі роки.

Ціна на лист ПВЛ 08кп

Купити листи ПВЛ 08кп від 26 грн/кг пропонує ТОВ "Абсолют Метал". Відвантаження можливе зі стратегічних складів компанії у Києві, Дніпрі, Харкові. Також послугу доставки можна замовити у будь-яке місто України. Ми працюємо з перевіреними виробниками, які випускають продукцію найкращої якості згідно з усіма нормативними документами. Кожна партія товару супроводжується пакетом докупентів, які засвідчують її повну придатність.
Невисока ціна на лист ПВЛ 08кп робить його затребуваним для багатьох будівельних та виробничих компаній. ТОВ "Абсолют Метал" пропонує співпрацю на вигідних умовах для підприємств України. Звертайтесь за вказаними телефонами чи робіть замовлення через сайт. До вашого вибору величезний асортимент продукції чорного та кольорового металопрокату.
На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...