T

Втулки бронзові - Ціна від 270 грн./кг

Втулки бронзові - Ціна від 270 грн./кг

Втулки БРАЖ - властивості, сфери застосування

Ціна на втулки БРАЖ

Характеристики втулок БРАЖ від ТОВ "Абсолют Метал"

Втулки виготовляють із сплавів із високими антифрикційними властивостями. До них відносяться алюмінієві, олов'яні, фосфорні, берилієві та деякі інші бронзові сплави. Саме додавання м'яких металів до сплаву дозволяє йому набувати характеристики, які визначають його використання для створення втулок.

Втулки БРАЖ - властивості, сфери застосування

Втулки або заготовки БРАЖ використовують для деталей, які працюють на стирання. Їх виробляють методом відцентрового лиття. Позитивні властивості сплаву БРАЖ дозволяють експлуатувати втулки у різних середовищах при t до 250С. Іноді втулки БРАЖ 9-4Л можуть замінити БрОЦ 10-2 та БрОЦ 6-6-3.

Оскільки є кілька варіантів пропорцій алюмінію та заліза в бронзі, то втулки бувають кількох марок. Найпопулярніші: БрАЖ9-4Л. Вони відрізняються хорошими механічними, антифрикційними властивостями та стійкістю до корозії.

Алюміній надає пластичності та м'якості - це дозволяє втулкам БРАЖ не розшаровуватися і не виколюватися. Залізо надає необхідної міцності. Втулки БРАЖ9-4 або БРАЖ3Л мають ширше коло застосування, ніж олов'яні.

Втулки БРАЖ використовуються:

  • при виробництві залізничної техніки,
  • в автомобільній промисловості,
  • в енергетичній сфері,
  • у гірничодобувній промисловості,
  • у важкій промисловості,
  • у машинобудуванні та техніці різного напряму.

Широке застосування втулок сплавів БРАЖ пояснюється їх антифрикційними та властивостями міцності. Втулки БРАЖ мають невисоку ударну міцність і використовуються в механізмах зі змінними навантаженнями.

Ціна на втулки БРАЖ

До ще однієї переваги можна віднести вартість. Ціна на втулки БРАЖ від 270 грн. Це ідеальне співвідношення ціни та якості. Термін служби цих втулок досить тривалий. Це враховують багато виробників.

Характеристики втулок БРАЖ від ТОВ "Абсолют Метал":

Країна виробник

Україна

Внутрішній діаметр

від 40 мм до 800 мм

Зовнішній діаметр

від 50 до 850 мм

Довга

до 1000 мм

Механічна обробка

проточка

Спосіб виготовлення

відцентрове лиття

Продаж бронзових втулок компанією "Абсолют Метал" здійснюється відповідно до законодавства. Вся продукція виготовлена згідно з ГОСТом та супроводжується необхідною документацією.

Купити втулки БРАЖ від 270 грн./кг можна оптом чи в роздріб зі стратегічних складів компанії. Також працює послуга доставки та порізки.

ТОВ "Абсолют Метал" надає широкий асортимент втулок різних марок за доступною ціною. Ми цінуємо кожного покупця!

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...