T

Квадрат 40хн2ма - Вартість від 65 000 грн./тонна

Квадрат 40хн2ма - Вартість від 65 000 грн./тонна

Властивості квадрата 40хн2ма

Купити квадрат 40хн2ма

Властивості квадрата сталь 40хн2ма

Сталь - найпоширеніший матеріал у машинобудуванні, верстатобудуванні, промисловості та будівництві. Залежно від характеристик сплаву та його показників залежить сфера його застосування.

Сталь 40хн2ма – конструкційна високоякісна. Належить до середньолегованих сталей. Легуючими елементами виступають: хромом, нікелем, молібденом. Тому її ще називають хромонікельмолібденовою.

  • Хром – Корозійна стійкість. Твердість. Зносостійкість. Крихкість. Жароміцність.
  • Нікель - Корозійна стійкість. Міцність. Твердість.
  • Молібден – Корозійна стійкість. Твердість. Міцність на розтяг. Жароміцність (опір окисленню при підвищених температурах.).

Беква А в кінці назви вказує, що це високоякісна сталь, тобто шкідливі домішки (фосфор, сірка тощо) займають дуже низький відсоток у складі. Це зумовлює стійкість металу до появи тріщин і крихкості.

Використовують сталь 40хн2ма для виготовлення важконавантажуваних деталей: муфти, колінчасті вали, кріплення особливого призначення, шестерні, шатуни, муфти і т.п.

По зварюваності - відноситься до важкозварюваних. Спосіб зварювання - РДС з підігрівом та подальшою термообробкою.

Квадрат 40хн2ма - одна з найбільш затребуваних заготовок для промисловості з даного сплаву. Він зручний у транспортуванні та обробці. Відходів із нього утворюється мінімальна кількість. Тому його часто використовують як невеликі цехи, і великі виробництва.

Купити квадрат 40хн2ма

ТОВ "Абсолют Метал" реалізує продукцію зі сталі 40хн2ма у вигляді квадрата, кола, листа. Ціна на квадрат 40хн2ма – 65 000 грн./тонна.

Цей вид прокату затребуваний у промисловості. Основними нашими покупцями даної марки квадрата гарячекатаного стали фірми-виробники різних деталей для автотранспорту, с/г техніки, виробництва верстатом різного призначення, деякі будівельні організації та інші підприємства. Купити квадрат 40хн2ма у нас можна різними способами. Постійні клієнти вже знають, що їхня присутність не завжди обов'язкова. Можна зробити замовлення телефоном або через сайт. Оформити доставку легко в будь-який регіон країни. Наш персонал висококваліфікований, надійні поставки, а якість товару висока.

Квадрат 40хн2ма виробляється згідно з ГОСТ і супроводжується всіма необхідними документами. В наявності квадрат від 6 мм до 150 мм. Довжина немірна. Працює послуга різання, а також є гнучка система знижок.

Ми завжди можемо запропонувати швидку доставку по всій Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Вінниця, Чернігів, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Запоріжжя та інші. Є можливість забрати товар самовивозом із наших складів. Форму розрахунку ви можете вибирати, виходячи зі своїх потреб. У нас завжди можна придбати якісний товар за розумною ціною.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...