Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350 Алюмінієвий Лист у Києві 【Краща Ціна】 T

Купити Алюміній Лист - Листовий Алюміній у Києві

Купити Алюміній Лист - Листовий Алюміній у Києві

Купити алюмінієвий лист

Алюмінієвий лист - це матеріал напівфабрикат, що виготовляється на основі алюмінієвих сплавів з іншими металами. Під час виробництва використовується метод гарячого деформування, а також холодна прокатка. Гарячим способом виготовляються товсті листи, а холодне катання застосовується для сировини товщиною 6 мм і менше.

Часто алюмінієві пластини плакуються, тобто додатково покриваються шаром металів. Існує два типи плакування: нормальне та технічне. В результаті першої підвищується опір виникнення корозії, другий покращується зовнішній вигляд і полегшується процес прокатки.

Аркуш алюмінієвий має властивості, що роблять його гідним конкурентом нержавіючої сталі:

 • добрі антикорозійні властивості, що забезпечують тривалий термін служби;
 • легкість при механічній обробці, невелика вага, тому робота із матеріалом досить проста;
 • стійкість до високих температур, що істотно розширює можливості використання;
 • гнучкість і пластичність, що відмінно поєднується з міцністю.

Виготовляється матеріал у вигляді листів, а також у рулонах вагою 1-3 тонни. Пластина може мати довжину від 2000 до 7000 мм, а ширину: від 600 до 2000 мм.

Скільки важить алюмінієвий лист

Вага алюмінієвого листа залежить виключно від параметрів і може становити від 1,4 до 27,2 кг. Відповідно, що більше його, то вища маса. Марка АМг при розмірах 3х1200х3000 важить 28,7 кг, якщо розміри дещо інші – 3х1500х3000, то вага прямо пропорційно збільшується до 35,8 кг.

Марки листа

Листовий алюміній відрізняється не лише параметрами, а й складом сплаву, з якого він виготовляється. Залежно від додавання або відсутності інших металів марки алюмінію поділяються на:

 • Отримані з первинного алюмінію – А0 (99% вміст металу), А5 (99,5%, склад регламентований ГОСТ 11069-74), А6 (99,6%), А7 (99, 7%). Такий листовий алюміній повністю нетоксичний, тому використовується у харчовій промисловості.
 • Технічний - АТ0, АД1, АТ. Регламентує ГОСТ 4784-97.
 • Сплави з міддю, марганцем, цинком та магнієм - марки АМг2, АМг3, АМг5, АМц, АМг6Б, ВД1 (ГОСТ 1131-76), Д16, Д16А.

У маркуванні також зазначений спосіб їх виготовлення, вид обробки та обробки поверхні, розміри.

Різноманітність розмірів, складів, технічних характеристик дозволяє широко його використовувати. Наша компанія «Цвітлопрокат Україна» пропонує кілька варіантів такого матеріалу, що є актуальними в багатьох сферах:

Алюмінієвий композитний лист

Алюмінієвий композитний лист – застосовується для облицювання будівель – торгових комплексів, житлових будівель, офісів. Він легко піддається обробці, тому дозволяє втілити в життя практично будь-який дизайнерський задум. Відповідає всім нормам пожежної безпеки, зносостійкий, витримує сильне вітрове навантаження та вплив атмосферних опадів. Актуальним є матеріал і при створенні звукоізоляції аеропортів, офісних перегородок, облицювання ліфтів. Композитний алюмінієвий лист здатний йти під фарбування або готове декороване покриття.

Алюмінієвий композитний лист

Лист алюмінієвий рифлений

Аркуш алюмінієвий рифлений - особливо цінний своїми антиковзаючими властивостями. Це робить його оптимальним матеріалів в автомобілебудуванні (покриття підлоги та щаблі автобуса), будівництві (сходи, підлогове покриття на промислових об'єктах та ескалаторах), суднобудуванні (палуби, трапи кораблів). Рифлена пластина знаходить застосування та при виробництві меблів, стелажів, торговельного та промислового обладнання. Відрізняється товщиною і типом малюнка, від якого залежать антиковзкі властивості. Чим складніше і більше елементів він має, тим вищий рівень антиковзання.

Лист алюмінієвий рифлений

Просічно-витяжний лист алюмінієвий

Просічно-витяжний лист алюмінієвий – має широку сферу застосування. Він особливо актуальний у будівництві, де використовується при виготовленні сходів маршових сходів, настилів, прохідних містків у нафтохімічній, нафтовій та газовій промисловості. З такого матеріалу виготовляються огородження різного типу (балконів, радіаторів опалення, садових ділянок). З його допомогою закладаються вентиляційні та оглядові вікна в приладах та техніці. Його також використовують для просіву дрібних порід каменю або як арматуру при нанесенні штукатурки, а також виготовляють деякі види тари.

Просічно-витяжний лист алюмінієвий

Листовий алюміній для вуликів

Листовий алюміній для вуликів - за рахунок невеликої товщини та легкої обробки активно використовується у бджільництві. З його допомогою оббиваються кришки вуликів, що робить їх довговічними та зручними в експлуатації. Матеріал може стати відмінною тепло- та звукоізоляцією, а також захистити бджіл від перегрівання, відбиваючи сонячні промені.

Листовий алюміній для вуликів

Купити алюмінієвий лист у Києві

Купити алюмінієвий лист в Києві в нашій компанії доцільно і для харчової галузі: для виготовлення посуду, кухонного приладдя, упаковки харчових продуктів, створення морозильних камер, облаштування стільниць, мийок в цехах, пов'язаних з виробництвом продуктів. Наразі він і в індустрії краси, адже з нього виробляють біжутерію, дзеркала, упаковку декоративної продукції.

Б/в чи новий?

При необхідності використання такого матеріалу може постати питання : чи варто купувати алюмінієвий лист б/в, адже в інтернеті і не тільки безліч оголошень про його продаж. У принципі, можна. Але рішення залежить від цілей його використання.

Якщо йдеться про немасштабні господарські роботи, то цілком прийнятно застосовувати використані пластини металу та його сплавів. Для облицювання стін б/в однозначно не підійде, адже алюміній – гнучкий метал, тому в процесі використання здатний втратити ідеально рівну структуру.

Аркуш алюмінієвий в нашому магазині можна купити за вигідними цінами, тому краще віддати перевагу новому, невикористаному матеріалу.

Скільки коштує алюмінієвий лист?

Вартість залежить від параметрів матеріалу: чим він товстіший і більший у розмірах, тим відповідно ціна дорожча, а також від марки, методу його обробки та партії товару. У нас придбати листи можна від 128 грн. за кілограм.

Як правильно вибрати та купити алюмінієвий лист?

Купити алюмінієвий лист у нашому інтернет-магазині – можливість отримати потрібний матеріал перевіреної якості, зручний та простий у обробці, здатний виконати поставлені на нього завдання.

Щоб правильно вибрати і алюмінієвий лист купити, необхідно врахувати його властивості, що залежать від марки алюмінію або його сплавів, а також способу їх обробки:

 • якщо у пріоритеті антикорозійні властивості, то доцільно придбати пластини зі сплавів АМц, АД31, АМг;
 • для простоти зварювання будь-яким способом добре підійдуть АМц, АМг. Вони забезпечують міцність шва за рахунок виникнення відпалу у його зоні. Інші сплави підходять тільки під точкове зварювання;
 • здатність витримувати високі температури АК6, АК8.

При виборі значення має сфера використання матеріалу, і навіть його характеристики. Відмінне антиковзання буде забезпечене, якщо купити лист алюмінієвий рифлений, а композитний варіант підійде для надійного та міцного оздоблення фасаду.

Універсальний варіант – перфоровані листи, що відрізняються високою функціональністю. Купити лист алюмінієвий перфорований можна для використання у вентиляційних системах, торговому та офісному устаткуванні, різноманітних стелажах та перегородках. Він застосовується і в молочній промисловості – при виробництві сиру та сиру. Актуальним буде придбати алюмінієві пластини з перфорацією та для фасадів будинків, елементів балконів.

Щоб лист алюмінієвий рифлений купити в Києві, звертайтесь до нас. Ми надаємо всю необхідну документацію на продукцію, зокрема сертифікати. На алюмінієвий лист ціна у нас вигідна, доставка можлива по всій країні. І найголовніше – наші менеджери допоможуть правильно вибрати потрібний варіант із урахуванням:

 • його технічні характеристики;
 • потрібних параметрів;
 • Необхідних якостей.

У нас зручна та проста форма розрахунку та оптимальні умови доставки, тому придбати матеріали такого типу доцільно саме у нас.

Лист алюмінієвий рифлений

Лист рифлений – один із популярних варіантів, який часто обирають наші клієнти. Головна його перевага – високий рівень антиковзних властивостей, що робить сферу застосування матеріалу настільки різноманітною. Особливо актуальним при створенні сходів в умовах підвищеної вологості та низьких температур. Він попереджає травматизм, якщо використовувати його для обробки статі на виробництві, у громадському транспорті.

В асортименті нашого інтернет-магазину є кілька варіантів, тому купити рифлений алюмінієвий лист в Україні можна для різних цілей:

 • дует - складний малюнок, що складається з рифлів, розташованих парно в шаховому порядку. Добре забезпечує антиковзання;
 • сочевиця – являє собою рифлену пластину з однією рифлею, що періодично повторюється, на всій поверхні;
 • квінтет – поєднання п'яти рифлів, що копіюються через певні проміжки. Чергуються вони у шаховому порядку.

Вибираючи такий варіант матеріалу, варто враховувати, чим вигадливіший малюнок і рельєфність пластин, тим дорожче виявиться його вартість.

Композитний алюмінієвий лист

Композитний алюмінієвий лист - ідеальний будівельний, і не тільки матеріал. Він використовується для обробки фасадів, простий у застосуванні та не вимагає спеціального навчання перед використанням. Складається з двох шарів алюмінію високої міцності та поліетилену високого тиску між ними. Також можуть бути допоміжні додаткові шари для поліпшення герметичності стиків при обробці та підвищення антикорозійних властивостей.

Алюмінієві композитні панелі характеризуються широкою гамою дизайну, можуть імітувати дерево, камінь, мармур, а також йти під фарбування. Їх використання дозволяє створити унікальний та міцний дизайн, що відмінно витримує вітрові навантаження та вплив атмосферних опадів.

Матеріал використовується також при створенні рекламних вивісок, стендів та навісних конструкцій, а все тому, що має кілька важливих переваг:

 • легка вага, за рахунок чого з панелями зручно працювати;
 • нескладний спосіб монтажу;
 • можливість нанесення лакофарбової продукції;
 • тепло- та звукоізоляція;
 • поєднання міцності та пластичності

Де купити алюмінієвий лист?

Задаючись таким питанням, варто звернутися саме до нас. У нас одні з найбільш вигідних цін у регіоні, гарантована якість та зручна доставка по всій Україні.

Де купити алюмінієвий лист в роздріб?

Більшість компаній працюють виключно з оптовими покупцями. Але не ми. У нас можна придбати матеріали оптом чи в роздріб у будь-якій кількості. Поняття «мінімальне замовлення» в «Цвітлопрокат Україна» немає, тому нашим клієнтам достатньо вказати, скільки аркушів потрібно, їхній вигляд, а також параметри (ширину, довжину, товщину).

Таблиця показників і цін алюмінієвого листа

Найменування Сплав Аналог Товщина, мм Ширина, мм Довжина, мм Поверхня Вага, кг/м.п Ціна опт від грн/кг
Алюмінієва плита АМц Від 12 до 30 Від 1200 до 1500 мм Від 3000 до 4000 мм Матова Від 40 до 120 кг/м. 158,56
Алюмінієва плита АМг5 від 12 до 85 Від 1200 до 1500 мм Від 2000 до 4000 мм Матова Від 39 до 121 кг/м. 202
Алюмінієва плита 5083 АМг5 Від 12 до 120 Від 1520 до 1620мм 3020 мм Матова Від 39 до 485 кг/м. 165,07
Алюмінієва плита Д16 Від 12 до 120 Від 1200 до 1500 мм Від 2000 до 4000 мм Матова Від 39 до 505 кг/м. 234,58
Алюмінієва плита 2024Т351 Д16Т Від 5 до 100 Від 1500 до 1520 мм Від 3000 до 3020 мм Матова Від 22 до 428 кг/м. 234,58
Алюмінієвий лист 1050А Н111 А5М Від 0.5 до 10 Від 1000 до 1500 мм Від 2000 до 4000 мм Матова Від 1,6 до 42 кг/м. 154,21
Алюмінієвий лист АД1М Від 1 до 3 Від 1000 до 1500 мм Від 2000 до 4000 мм Матова Від 3 до 13 кг/м. 154,21
Алюмінієвий лист 3003 Про АМцМ Від 0,5 до 10 Від 1250 до 1500 мм Від 3000 до 4000 мм Матова Від 1,9 до 42 кг/м. 154,21
Алюмінієвий лист 3103 Н14 АМцН2 Від 0,5 до 1,5 Від 1200 до 1500 мм Від 3000 до 4000 мм Матова Від 1,8 до 6,3 кг/м. 154,21
Алюмінієвий лист 5005А Н14 АМг1Н2 Від 0,5 до 6 Від 1200 до 1500 мм Від 3000 до 4000 мм Матова Від 1,8 до 24,5 кг/м. 154,21
Алюмінієвий лист 5754 Н111 АМг3М Від 0,5 до 10 Від 1000 до 1520 мм Від 2000 до 1520 мм Матова Від 1,8 до 41 кг/м. 154,21
Алюмінієвий лист АМг6М 1 1.500,00 мм 3.000,00 мм Матова 4,2 кг/м.п 215,03
Алюмінієвий лист АМГ6БМ 1 1.200,00 мм 4.000,00 мм Матова 3,5 кг/м. 215,03
Алюмінієвий лист АМг6БМ 4 1.200,00 мм 3.000,00 мм Матова 13,1 кг/м. 215,03
Алюмінієвий лист АМг6Б 15 1.200,00 мм 3.000,00 мм Матова 48,5 кг/м. 215,03
Алюмінієвий лист АМг6Б 25 1.200,00 мм 3.000,00 мм Матова 82 кг/м. 215,03
Алюмінієвий лист 1561БМ 3 1.500,00 мм 4.000,00 мм Матова 12,3 кг/м. 215,03
Алюмінієвий лист 1561БМ 4 1.500,00 мм 4.000,00 мм Матова 16,2 кг/м. 215,03
Алюмінієвий лист 1561БМ 5 1.500,00 мм 4.000,00 мм Матова 20,2 кг/м. 215,03
Алюмінієвий лист 1561Б 6 1.500,00 мм 4.000,00 мм Матова 24,2 кг/м. 215,03
Алюмінієвий лист 1561Б 8 1.500,00 мм 4.000,00 мм Матова 32.2 кг/м. 215,03
Алюмінієвий лист Д16АМ Від 0,5 до 4 Від 1200 до 1500 мм Від 3000 до 4000 мм Матова Від 1,9 до 17 кг/м. 282,36
Алюмінієвий лист Д16АТ Від 0,5 до 10 Від 1200 до 1500 мм Від 3000 до 4000 мм Матова Від 1,9 до 42,3 кг/м. 390,96
Алюмінієвий лист Д16 10 1.200,00 мм 3.000,00 мм Матова 34 кг/м. 234,58
Алюмінієвий лист Д16 10 1.500,00 мм 4.000,00 мм Матова 42,5 кг/м. 234,58
Алюмінієвий лист А7М 42856 1.300,00 мм 2.000,00 мм Матова 5,5 кг/м. 149,87
Алюмінієвий лист А7Е 42856 1.500,00 мм 4.000,00 мм Матова 6,2 кг/м. 149,87
На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...