T

Аркуш алюмінієвий АМГ6. Ціна від 168 грн/кг

Аркуш алюмінієвий АМГ6. Ціна від 168 грн/кг

Аркуш алюмінієвий АМг6 - огляд

Особливості сплаву та листа АМг6

Купити лист алюмінієвий АМг6 - ціна

Аркуш алюмінієвий АМг6 (інше позначення 1560) широко використовується в різних сферах промисловості в нашій країні і за кордоном. Відрізняється він насамперед високою корозійною стійкістю. Аркуш – дуже зручна форма – він виступає готовим напівфабрикатом для багатьох виробів. Обробляється гарячою чи холодною деформацією.

Особливості сплаву та листа АМг6

Сплав АМг6 відноситься до «магналій» з високою пластичністю та задовільним показником міцності. Лист АМг6 часто обробляють різанням чи тиском. Серед своєї лінійки сплавів АМг, АМг6 має найвищий показник міцності. Але саме тому в нього найменша пластичність і корозійна стійкість, якщо розглядати цей ряд алюмінієвих сплавів з магнієм.

Лист АМГ6 добре зварюється, але поруч із цим його зварний шов вимагає додаткової обробки. До переваг листа алюмінієвого АМг6 також віднесемо його легкість. Це один із найлегших сплавів алюмінію. Його густина - 2640 кг/м 3 . Твердість - HB 10 -1 = 65 МПа.

За точністю виготовлення листи бувають звичайної та підвищеної точності. Це впливає ціну. За якістю обробки поверхні лист АМг6 відносять до листів із звичайною обробкою. Вона не маркується додатково. Поверхня такого листа гладка та без покриття. Аркуші алюмінієві з маркуванням АМг можуть бути додатково схильні до відпалу. Але зазвичай вони постачаються у м'якому стані. Якщо лист піддався плакуванню, то вказується буква Б наприкінці маркування (АМГ6Б) або У – якщо це потовщене плакування (АМГ6У).

Вміст магнію в металі відповідає 5,8-6,8% від загального складу. Це дозволяє використовувати алюмінієвий лист АМГ6 навіть в аерокосмічній галузі. Він підходить для створення конструкцій, які здатні витримувати середні ваги. З-за вищої вартості, в порівнянні з іншими аркушами із серії АМг, цей лист рідше використовують у будівництві, а частіше в дорогих галузях промисловості. З нього можуть виготовляти працюючі під тиском резервуари, елементи бурових вишок, кузова, оббивки та рами для суден, поїздів та автомобілів.

Поширені розміри листа АМг6:

1.0

2.0

3.0

4.0

6.0

7.0

7.6

8

9.5

10.0

Технологічні властивості листа АМГ6 є дуже позитивними для багатьох сфер. Тому він затребуваний на ринку металопрокату вже довгий час і не втрачає своїх позицій.

Купити лист алюмінієвий АМг6 - ціна

В компанії «Абсолют Метал» є широкий спектр металопрокату різних марок і сортаменту. Ми реалізуємо чорний та кольоровий прокат металу. Доставка можлива по всій Україні.

Алюмінієвий прокат особливо популярний вітчизняними виробниками. ТОВ «Абсолют Метал» може запропонувати вигідні умови співробітництва кожному за покупця. У нас працює гнучка система знижок для оптових та постійних клієнтів. Ми завжди готові допомогти з вибором та оформленням замовлення. До вашої зручності можливо кілька систем оплати. Багато вітчизняних виробників вже обрали нас своїм партнером.

Ціна на лист алюмінієвий АМГ6 – від 168 грн/кг. Він використовується як оббивний матеріал у багатьох конструкціях, які мають відрізнятися міцністю та корозійною стійкістю, добре обробляється на верстатах. Купити лист алюмінієвий АМг6 допоможуть наші менеджери-консультанти.

Вітчизняне виробництво постійно розвивається, ТОВ «Абсолют Метал» може стати надійним постачальником металопрокату для різних сфер виробництва.

Весь представлений на сайті товар, виготовлений згідно з ГОСТом та відповідає технічним вимогам, що висуваються до даної продукції.
На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...