T

Коло бронзове БрБ - Ціна від 1600 грн./кг

Коло бронзове БрБ - Ціна від 1600 грн./кг

Переваги та застосування кола бронзового БрБ

Купити коло бронзове БрБ - ціна

Бронзовий пруток БрБ – виготовлений зі сплаву міді та берилію. Це дорогий метал. Але йому практично немає рівних за довговічністю, тягучістю, стійкістю до корозії, зносостійкістю. Кожна партія кола БрБ супроводжується документами, що свідчать про високу якість бронзових кіл БрБ. За оптових замовлень діє гнучка система знижок.

Переваги та застосування кола бронзового БрБ

Бронзи з бериллієм у складі називають бериллієвими. Розчинність компонентів у сплаві залежить від температури плавлення. Пружність та стійкість до навантажень – головні переваги матеріалу.

Виготовлення дроту круглого перерізу БрБ здійснюється шляхом холодного прокату згідно з ГОСТ 15835-70. Варто відзначити кілька переваг даного прокату:

 • відмінна пластичність,
 • легкість,
 • витривалість до високих механічних навантажень,
 • діапазон робочих температур - від -200 до +250 гр.
 • антифрикційність,
 • стійкість до перепадів температур,
 • опір корозійної втоми.

Сплав бронзи з бериллієм схильний до дисперсійної зміцнюваності. Як і всі бронзові сплави, він має високі показники зносостійкості, електропровідності, теплопровідності, стійкість до тертя, зварюваність, ковкість. Вироби з цього металу зберігають презентабельний вигляд довгий час. Вони не вимагають особливого догляду чи покриття. Деталі із прутка БрБ витримують серйозні навантаження. Вони не змінюють своїх властивостей під час перепадів температур. Досліди показали, що після нагрівання до 400оС з подальшим охолодженням до кімнатної температури, характеристики не погіршуються.

Коло бронзове БрБ вважається особливим. Холодноформовані кола є дефіцитним матеріалом. Вони найчастіше виробляються на замовлення. З кола БрБ виготовляються пружини для спеціальних механізмів, які піддаються високим навантаженням. Застосовується даний напівфабрикат у промислових галузях наступних напрямів:

 • гірська,
 • нафтовидобувна,
 • хімічна,
 • енергетична,
 • суднобудівна,
 • ракетобудівна.

До кола БрБ висуваються деякі умови, які контролюють його якість: відсутність сколів, розшарування, порожнин; відсутність неметалічних складових у сплаві; співвідношення хімічних елементів згідно з ГОСТ. Подряпини або дрібні тріщини не вважаються дефектом.

Поширені діаметри:

10 мм

12 мм

14 мм

16 мм

18 мм

20 мм

25 мм

30 мм

35 мм

40 мм

Даний пруток можна покращувати загартуванням і відпусткою. Після цього його маркують буквою Т. Гарт для БрБ відбувається при температурі 750-790оС, а відпустка - 300-350оС протягом 2-4 годин. Після термообробки значно (у кілька разів) збільшуються такі показники як: твердість, межа плинності, модуль пружності, межа міцності, електропровідність. Берилієві бронзи отримують найбільший ефект від облагородження - дисперсійного твердіння - у порівнянні з іншими термозміцнюваними бронзовими сплавами.

Купити коло бронзове БрБ - ціна

Придбати коло БрБ від 1600 грн./кг можна скориставшись нашим сайтом. Ціна на бронзове коло з легуванням берилію висока в порівнянні з іншими бронзовими прутками. Але далеко не кожен металевий сплав може надати зазначені вище показники. Коло БрБ2 після відпалу та гарту має найвищу міцність по Брінелю.

Додатково облагороджені прутки маркуються літерами МО. Прутки БрБ найчастіше використовують для виробництва деталей спеціальних механізмів та техніки, які працюють в екстремальних режимах та при великих навантаженнях. Устаткування із застосуванням даного сплаву вважається складним та дорогим. Але деякі галузі не можуть без нього обійтися. Одним із поширених використань кола БрБ є виробництво пружин, вкладишів та втулок. Іноді пруток БрБ використовують у опалювальних системах та для створення спеціальної регульованої арматури.

У ТОВ "Абсолют Метал" ви знайдете широкий вибір бронзового прокату за доступними цінами. Здійснюйте покупку та скористайтесь послугою доставки по всій Україні.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...