T

Балка двотаврова сталь 3пс. Ціна від 28 грн/кг

Балка двотаврова сталь 3пс. Ціна від 28 грн/кг

Двотаврова балка 3пс - загальний огляд

Властивості балки 3пс

Ціни на балку двотаврову 3пс

Двотаврова балка із сталі 3 є одним із лідерів серед несучих конструкцій. Сталь 3 дуже поширений вид стали з позитивними характеристиками, які потрібні для багатьох сфер промисловості. Балка двотаврова широко застосовується у будівельній сфері для створення складних конструкцій будівель, мостів та інших архітектурних споруд. Це пояснюється високою здатністю, що несе. Балка в кілька разів перевищує самі показники профілю. Перетин нагадує букву Н. Такий винахід знижує загальну вагу конструкцій, зберігаючи міцність і здатність нести навантаження.

Властивості балки 3пс

Балка сталь 3пс - відноситься до напівспокійного типу розкислення. Сталь 3 - це один із найпоширеніших видів сталі з хорошими показниками твердості та пластичності. Для отримання такого сплаву використовується мартенівська піч та киснево-конвертерний спосіб. Говорячи, про властивість стали ці два способи не мають серйозних відмінностей, але другий (конвертерний) вважається більш практичним та простим для експлуатації.

Різновиди вуглецевої сталі звичайної якості мають свою спрямованість, але в той же час досить універсальні. Великою перевагою цього сплаву є відсутність обмежень при зварюванні. Сталь 3пс не чутлива до флокенів і не має схильності до крихкості. Скорочення ст3 показує вміст вуглецю у складі. І тут цей вміст дорівнює 0,3%. Для будівельної сфери зварюваність має значення. І тут алка ст3 показує велику перевагу.

Хімічний склад основою структури СТ3 становить ферит, який відноситься до маломіцних і гнучких. У свою чергу в 3пс є цементит, який ламкий і твердий. А третя складова - перліт містить у собі схожі властивості з двома попередніми. Для того, щоб підвищити міцність фериту сталь насичують вуглецем (СТ3пс) і легують добавки хрому, нікелю, кремнію, марганцю і т.д. підвищення коефіцієнта міцності сплаву.

Міцність вуглецевих сталей підвищується зі збільшенням відсоткового вмісту вуглецю. Але від цього страждає зварюваність. І коли вміст вуглецю перевищує 0,5%, сталь практично перестають зварюватися електрошлаковим зварюванням за винятком деяких випадків. У виробництві балок, в т.ч. двотаврових, ст3пс займає лідируючу позицію через невеликий вміст вуглецю (0,3%) та високу міцність завдяки легуванням спеціальними хімічними елементами.

В основному балку 3пс застосовують у будівництві для створення опорних конструкцій. Експлуатація відбувається за позитивних температур. Але при цьому 3пс може зберігати свої первинні властивості та норму для використання в температурах від -40 до +425 градусів за Цельсієм.

Балки 3пс двотаврові набули найширшого застосування. Такий вид перерізу дуже міцний та надійний. Кожен вид має своє маркування та діапазон розмірів, у яких виробляється. Двотаврова балка займає нішу 100-1013 мм та 55-320 мм.

Ціни на балку двотаврову 3пс

Компанія "Абсолют Метал" може запропонувати широкий асортимент сталевих балок високої якості. У нас розумні ціни та доставка по всій Україні. Ціна на балку сталь 3пс від 28 грн/кг. Довжина 12м. Послуга різання здійснюється за попереднім погодженням із замовником. З типорозмірами продукції можна ознайомитись на сайті ТОВ "Абсолют Метал". Якщо ви не знайшли потрібний вам товар, зверніться до менеджерів компанії. Оскільки асортимент постійно оновлюється, ми будемо раді допомогти вам із вибором.

Наша компанія відрізняється вигідними умовами співробітництва та помірними цінами. Якість товару завжди відповідає всім технологічним вимогам та нормам. Працюючи з нами - ви знайдете надійного постачальника чорного та кольорового металопрокату для свого виробництва.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...