T

Втулки бронзові БрОФ Ціна від 395 грн./кг

Втулки бронзові БрОФ Ціна від 395 грн./кг

Втулки БрОФ - виготовлення, властивості, застосування

Ціна на бронзові втулки БрОФ

Бронза є найбільш підходящим матеріалом для створення втулок і підшипників ковзання. На це є підстави. Насамперед усі бронзові сплави відрізняються антифрикційними властивостями, які не мають відношення до механічних показників. Крім того, бронза має відмінну корозійну стійкість. Залежно від сплаву бронзові втулки використовують у різних механізмах.

Відповідність вітчизняних та зарубіжних марок бронз

ГОСТ DIN ASTM
БрОФ 4-0,25 CuSn4 2.1016 C51100
БрОФ 6,5-0,5 CuSn6 2.1020 C51900
БрОФ 7-0,2 CuSn8 2.1030 C52100

Країна виробництва Україна
Форма випуску втулка
Матеріал бронза
Покриття без покриття
Сплав Броф

Втулки БрОФ - виготовлення, властивості, застосування

Втулки БрОФ виготовляються із олов'яного сплаву міді та фосфору. Це відмінний антифрикційний матеріал для створення втулок, підшипників та заготовок, які використовуватимуться при механічних навантаженнях.

Втулки чи заготівлі БрОФ застосовують виготовлення деталей відповідального призначення. Олово надає металу ливарність, а фосфор відповідає за опір на розрив. Правильні пропорції створюють міцний, зносостійкий, корозійно-стійкий, гнучкий сплав. Втулки БрОФ широко застосовуються в різних галузях промисловості:

  • суднобудуванні,
  • приладобудування,
  • машинобудування,
  • с/г техніці,
  • залізничний транспорт.

Також готові деталі можна піддавати термообробці.

Під час виробництва втулок використовують кілька методів. Найпопулярнішим для створення втулок із бронзових сплавів став відцентровий спосіб лиття. Він полягає у формуванні металу відцентровими силами. Сплав заливають у форму, що обертається, в якій проводиться формування виливки. Цей метод забезпечує високу щільність втулок та відмінні механічні властивості. Крім цього, може використовуватися метод різання або лиття кокіль.

Бронзові втулки БрОФ є тими самими підшипниками ковзання. Їх використовують під час створення різного промислового устаткування. Найчастіше вони зустрічаються в кар'єрній та будівельній техніці, у пресах та насосах, гірничій та шахтній техніці, у гідроенергетичних механізмах.

Ціна на бронзові втулки БрОФ

Ціна на втулки БрОФ формується на основі марки сплаву, діаметра виробу, заводу-виробника, обсягу замовлення. Бронзові втулки відрізняються стабільними властивостями, високими антифрикційними показниками, низьким коефіцієнтом тертя. Олово та фосфор забезпечують максимальне притирання поверхонь. Використання бронзових втулок даної марки дозволяє знизити ризик поломок, підвищити надійність та термін роботи основних вузлів обладнання. Ці фактори мають значення для багатьох промислових компаній.

Купити втулки БрОФ від 395 грн/кг можна в ТОВ "Абсолют Метал". В Україні завжди актуальні ціни на товар. Крім того, можна скористатися консультацією спеціалістів. Ми працюємо оптом та в роздріб. Відпускаємо товар від 1 прим. та здійснюємо доставку товару по всій Україні. Продукція, представлена на сайті, виробляється згідно з ГОСТом та відповідає всім вимогам. Є послуга різання. Для оптових та постійних клієнтів працює дисконтна програма.

Наша компанія має широкий асортимент продукції з чорного та кольорового металу. Ставайте нашими партнерами та отримайте оптимальні умови співпраці.
На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...