T

Лист гарячекатаний 15ХСНД - Вартість від 30 грн./кг

Лист гарячекатаний 15ХСНД - Вартість від 30 грн./кг

Лист гарячекатаний 15ХСНД

Властивості листа 15ХСНД

Ціна листа 15ХСНД

Лист гарячекатаний застосовується в багатьох сферах виробництва як заготівля для створення зварних конструкцій або окремих деталей та елементів. Він може служити як обшивка, напівфабрикат для різання та фрезерування і т.п.

Сталь 15ХСНД відносять до конструкційних низьколегованих з необмеженою зварюваністю. Легується хромом, кремнієм, нікелем та міддю. Всі елементи дуже сприятливо впливають на технологічні характеристики сплаву.

Легуючий елемент

За які властивості відповідає

Хром (Cr)

Корозійна стійкість. Твердість. Зносостійкість. Крихкість. Жароміцність.

Нікель (Ni)

Корозійна стійкість. Міцність. Твердість.

Кремній (Si)

Корозійна стійкість. Міцність.

Мідь (Cu)

Корозійна стійкість. Зносостійкість. Жароміцність.

Як видно з таблиці, завдяки легуванню, сплав набуває таких позитивних властивостей, як міцність, жаростійкість, зносостійкість і протистояння корозійним явищам. Листи 15ХСНД можна використовувати при температурі від -70 про С до +450 про С. Це дозволяє використовувати елементи з даного листа в: холодильних конструкціях; прилади, які призначені працювати у важких погодних умовах; зварних конструкціях, з обмеженою вагою; у кувальних пресах; гідрогенератори; електричних машин; для обшивки суден та цементних печей.

Властивості листа 15ХСНД

Лист гарячекатаний 15ХСНД можна зварювати без подальшої нормалізації. Стійкість проти перегріву дозволяє використовувати товстолистову сталь 15ХСНД для виготовлення товстостінних великогабаритних конструкцій. Їх відносять до конструкцій відповідального призначення, оскільки вони витримують високий тиск та низькі температури.

Лист 15ХСНД вважається ідеальним для створення елементів зварних металоконструкцій, до яких висуваються вимоги на підвищену міцність та корозійну стійкість. Для зварювання рекомендується використовувати дріт тієї ж марки або електродний дроти з необхідними до конструкції та шва характеристиками. Можливе застосування режиму електрошлакового зварювання. Перед зварюванням товстостінних деталей слід ознайомитися з рекомендаціями на проведення зварювальних робіт з низьколегованими товстолистовими конструкціями.

Лист гарячекатанний 15ХСНД виготовляють методом гарячого катання на спеціальному устаткуванні. До поверхні, розмірів та обробки висуваються стандартні вимоги, які застосовуються для гарячокатаних листів. Використовується цей лист у наступних напрямках: суднобудування, приладобудування, машинобудування, будівництво.

Вартість листа 15ХСНД

Купити лист гарячекатанний 15ХСНД можна у Києві, Дніпрі, Харкові зі стратегічних складів ТОВ "Абсолют Метал". Продумані методи відвантаження зроблять самовивіз товару зручним та швидким. Також можна замовити доставку в будь-яке місто України.

Ціна на лист гарячектанний 15ХСНД - від 30 грн/кг. Вартість залежить від товщини прокату, його характеристик та партії. Є додаткова слуга різання для зручності наших клієнтів. Ми реалізуємо прокат чорного та кольорового металу за доступними цінами та високою якістю. Аркуш 15ХСНД проходить контроль розміру, кривизни, стану поверхні. Хімічний склад підтверджується відповідними документами. Працюючи з нами ви отримуєте вигідні умови співробітництва та надійного постачальника у партнери.

У цій категорії немає товарів.

Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...