T

Стрічка бронзова БрОФ Ціна від 540 грн./кг

Стрічка бронзова БрОФ Ціна від 540 грн./кг

Олов'яні бронзи БрОФ

Властивості та застосування бронзових олов'яно-фосфорних стрічок

Вигідно купити стрічку БрОФ - ціна

Основні показники стрічки БрОФ6,5-0,15

Олов'яні бронзи відрізняються міцністю, надійністю в експлуатації та корозійною стійкістю. Вони затребувані у багатьох галузях промисловості. Зі сплаву БрОФ виготовляється напівфабрикат різного призначення у вигляді стрічок, трубок, листів, кіл, дроту. До найвідоміших марок олувано-фосфорних бронз віднесемо: БрОФ4-0.25, БрОФ6.5-0.15, БрОФ6.5-0.4, БрОФ7-0.2, БрОФ10-1.

Метал БрОФ прийнято вважати антифрикційною бронзою. Хоча всі сплави бронзи мають дані властивості, сплав БрОФ має особливо яскраво виражені антифрикційні показники. Вони ніяк не впливають на механічні властивості та не залежать від фізичних показників.

Властивості та застосування бронзових олов'яно-фосфорних стрічок

Стрічка БрОФ створюється з олов'яно-бронзового сплаву, що обробляється тиском. Це вказує на високу деформованість матеріалу та можливість обробки різними механічними способами: фрезерування, виточення, вигин, пресування. Також стрічки БрОФ добре зварюються. Мають непоганий показник електро та теплопровідності. Лише одна марка бронзового сплаву з оловом та фосфором відноситься до ливарних - БрОФ10-1.

Застосування листів БрОФ дуже велике, але основне призначення стрічок БрОФ зводиться до виробництва:

  • труб-заготівель,
  • підшипникових деталей,
  • вкладишів опор,
  • прокладок для машинобудування

Вищеперелічені елементи застосовуються для турбін, генераторів, відцентрових насосів, компресорів та інших приладів, що працюють з навантаженням. Не виключено виготовлення пружин цієї марки, чому сприяють пружинні властивості сплаву. Деталі із БрОФ здатні витримувати постійне навантаження за високої швидкості. За механічною міцністю вони поступаються лише деяким маркам алюмінієвих та свинцевих бронз.

Найпопулярнішою стала стрічка БрОФ6,5-0,15. Вона відрізняється чудовою корозійною стійкістю до газових та рідких впливів. З неї виготовляють елементи, що використовуються у суднобудуванні, машинобудуванні, спеціальному обладнанні.

Всі інші марки БрОФ використовуються для пресування, прокатки та волочіння. Їх обробляють у гарячому стані. Тільки БрОФ6,5-0,4 піддається холодному прокату під тиском. Це дозволяє досягти дуже точних розмірів заготовок та готових виробів.

Вигідно купити стрічку БрОФ - ціна

Купити стрічку БрОФ можна в компанії Абсолют Метал скориставшись послугою доставки. Ми працюємо по всій Україні. Стратегічні склади у великих містах дозволяють оперативно здійснювати відвантаження у всіх напрямках. Ми пропонуємо своїм партнерам широкий асортимент продукції та вигідні умови співпраці.

Ціна на стрічку БрОФ від 540 грн/кг. Також можна замовити інший бронзовий напівфабрикат за доступною ціною. Вартість партії товару залежить від обсягу купівлі та марки. Можливе відвантаження збірних вантажів із чорного та кольорового металу. Оформляйте замовлення на сайті або по телефону та скористайтесь бонусною програмою.

Основні показники стрічки БрОФ6,5-0,15:

Модуль пружності Е, МПа

9500

Межа пружності, МПа

320-480

Межа плинності, МПа

550-720

Межа міцності , МПа

580-760

Віднос. подовження

3

Твердість HV

170-220

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...