Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 351Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 350Warning: A non-numeric value encountered in /home/stalinve/absolut-metall.com.ua/www/catalog/controller/module/journal2_super_filter.php on line 351 Алюмінієва смуга (шина) купити - ціна у Києві, Дніпрі, Харкові T

Смуга алюмінієва (шина). Ціна від 110 грн/кг

Смуга алюмінієва (шина). Ціна від 110 грн/кг

Смуга алюмінієва (шина) - огляд прокату

Вигідно купити смугу алюмінієву (шину)

Смуга алюмінієва (шина): широкий асортимент та комфортні ціни

Широкий спектр застосування алюмінієвих шин (смуга)

Смуга алюмінієва (шина) — плоский цільнотягнутий прокат, що має суцільний прямокутний профіль у поперечному перерізі, виготовлений з різних сплавів алюмінію. Відповідно до вимог ГОСТ 15176-89 така шина алюмінієва смуга може виготовлятися шириною від 10 до 500 мм і товщиною від 3 до 110 мм. Їхня довжина знаходиться в межах від 3 до 9 метрів. Також можливий радіус заокруглення перерізу. За ступенем міцності алюмінієві смуги поділяють на звичайні та підвищеної міцності.

Алюмінієві смуги або шини застосовуються в багатьох напрямках промисловості, а також у сфері народного господарства. Головною їх перевагою є антикорозійні властивості. Технічний алюміній часто використовують у електротехнічному напрямку.

Популярність шин із алюмінію визначається їх технічними характеристиками. Залежно від сплаву, деякі показники можуть відрізнятися. Тому для конкретного виробництва визначають марку алюмінієвої шини відповідно до необхідних властивостей.

Вигідно купити смугу алюмінієву (шину)

У ТОВ «Абсолют Метал» представлена різноманітна алюмінієва шина, купити її можна оптом та в роздріб (вартість розраховується у грн. за кг). Завдяки налагодженим прямим каналам поставок від виробників ми можемо продавати цей товар за дуже хорошими цінами. Багатьом українським підприємствам потрібна алюмінієва смуга, ціна на смугу алюмінієву від 110 грн./кг у нашій компанії буде відмінним аргументом для довготривалої співпраці.

Наявність постійного резерву різних видів кольорового, чорного та нержавіючого металопрокату на власних складах дозволяє нам швидко виконувати термінові замовлення клієнтів. У нас є послуга порізки металу до потрібних розмірів. Центральний офіс у Києві та наші підрозділи у Дніпрі та Харкові можуть організувати постачання будь-яких обсягів прокату у всі регіони країни.

Смуга алюмінієва (шина): широкий асортимент та комфортні ціни

На сайті «Абсолют Метал Україна» є різна алюмінієва смуга, купити у нас цей прокат можуть великі компанії та приватні особи. Ми продаємо смуги, виготовлені з різних алюмінієвих сплавів:

 • АМг3, АМг4, АМг5 та АМг6;
 • А5 та А5Е;
 • B95 та В95т;
 • A6 та A7;
 • АД31Е, АД31Т, АД31 та АД0
 • Д16 та Д16Т;
 • 1050 та 1163.

Тут є і алюмінієва шина ад31, що використовується для виготовлення шинопроводів та іншого електротехнічного обладнання.

Широкий спектр застосування алюмінієвих шин (смуга)

Алюмінієва шина має ряд переваг перед звичайною кабельно-провідниковою продукцією. Ці вироби, що використовуються як струмоведучі елементи:

 • не вимагають профілактики під час експлуатації;
 • відрізняються легкою вагою, пластичністю та немагнітними властивостями;
 • мають більш тривалий термін служби, ніж проводи;
 • здатні витримувати великі рівні струму (їм не страшний суттєвий нагрів);
 • мають меншу вартість порівняно з проводами з аналогічними характеристиками.

Різні модифікації таких електротехнічних шин використовуються на промислових об'єктах передачі електричної енергії різні відстані. В інших галузях також потрібна алюмінієва шина, ціна даного матеріалу дозволяє використовувати його не тільки у виробництві електротехнічного обладнання. Такі смуги з алюмінію необхідні для оснащення літаків та суден, їх використовують у залізничному та електротранспорті. Цей прокат може застосовуватися для виготовлення перил та сходів, огорож та декоративних конструкцій, а також різних архітектурних елементів або вивісок.

Як заготівля алюмінієва смуга має відмінну оброблюваність, добре деформується тиском і прокаткою. Алюміній абсолютно нетоксичний, тому може застосовуватися в харчовій промисловості та низці інших напрямків, де потрібен контакт із продуктами харчування. Немагнітність та пластичність розширюють області її застосування на створення деталей та іншого прокату.

Компанія «Абсолют Метал Україна» стане надійним постачальником алюмінієвих смуг для Вашого бізнесу.

На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...