T

Смуга гарячекатана сталь У8А. Ціна від 67 грн/кг

Смуга гарячекатана сталь У8А. Ціна від 67 грн/кг

Смуга гарячекатана У8А - огляд

Використання смуги гарячекатаної У8А в промисловості

Вигідно придбати смугу з вуглецевої сталі.

Смуга гарячекатана У8А виготовляється з вуглецевої інструментальної сталі. Вона відноситься до високоякісних сплавів. Вуглець у складі надає їй ріжучих властивостей. Смуга дуже зручний вид прокату для виготовлення інструменту, для якого насамперед призначена дана марка сплаву.

Використання смуги гарячекатаної У8А в промисловості

Смуга У8А не містить легуючих елементів, трапляються незначні домішки у дуже обмеженій та малій кількості. Виробництво смуги із вуглецевих сталей регламентується ГОСТ 103-2006, 1435-99.

Застосовується смуга гарячекатана У8А найчастіше для виробництва різальних деталей та інструментів, які працюють без розігріву кромки. Дана марка та прокат є найбільш класичною та популярною для такого виробництва. Пилки, фрези, кусачки, сокири, плоскогубці, долота, викрутки та багато інших інструментів виготовляються із застосуванням смуги гарячекатаної У8А. Така заготівля зручна у використанні і не залишає великої кількості залишком.

Однорідна структура та висока пластичність відрізняють даний вид прокату та визначають його застосування. Інструмент для деревообробки з У8А виготовляють методом штампування або куванням і перед механічною обробкою відпалюють. Дуже часто можна зустріти деревообробні пилки із цієї сталі. Міцність готових деталей можна досягти загартуванням.

Смуга гарячекатана У8А дуже чутлива до температури. Термообробка повинна відбуватися у суворій відповідності до норм для досягнення потрібних показників. З цього виду прокату виробляються цангові патрони.

Вигідно придбати смугу з вуглецевої сталі.

Смуга У8А відрізняється міцністю до ударів та високою зносостійкістю, стійка до різних погодних умов. Вона добре піддається шліфуванню та поліруванню. Смуга зі сталі У8А не використовується в зварних конструкціях, тому її застосування у будівельній сфері дуже рідкісне.

Смугу розділяють крім марок та способу виготовлення за:

  • призначенню,
  • точності прокату,
  • довжині, ширині та товщині,
  • на вигляд площинності,
  • по серпевидності,
  • по притупленню кутів,
  • по граничним відхиленням.

Відпускатись смуга невеликої товщини може також у рулонах. Найпоширенішою товщиною є 4 мм та 5 мм. Ці товщини виготовляються у всіх допустимих ширинах.

До пити смугу гарячекатану від 67 грн./кг можна на нашому сайті через кошик покупок або за вказаними телефонами. Ми приймаємо замовлення з усієї України, поставки здійснюються до всіх населених пунктів України. Вигідна ціна на гарячекатану смугу У8А робить її популярною не тільки в нашій країні, а й за кордоном. ТОВ “Абсолют Метал” пропонує вигідні умови співробітництва на постійній та разовій основі.

У цій категорії немає товарів.

Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...