T

Лист гарячекатаний 6ХВ2С - Вартість від 160 грн./кг

Лист гарячекатаний 6ХВ2С - Вартість від 160 грн./кг

Лист гарячекатаний із сталі 6хв2с - властивості

Вигідно придбати лист гарячекатаний 6хв2с

Характеристика сталі 6хв2с та маркування листів

Металургія – одна із сильних сторін України. Заводи країни десятиліттями виготовляють якісний продукт. Ми досягли прогресу у виготовленні багатьох сплавів, а прокат металу вітчизняного виробництва використовують у промисловості багато країн.

Лист гарячекатаний із сталі 6хв2с - властивості

Лист гарячекатаний 6хв2с проводиться методом гарячого викочування з інструментальної штампової сталі. Поверхня його обробляють щодо усунення дефектів, але з піддають процесу покриття. Кромка буває обрізною та необрізною. Назва свідчить, що ми маємо справу з легованою сталлю із вмістом вуглецю 0,6%. Також у сплаві присутній хром, кремній та вольфрам. Такий вибір хімічних елементів дуже гармонійний.

 • Вуглець відповідає за міцність, твердість та зносостійкість, але він не справляється з корозією.
 • Хром виправляє нестачу вуглецю, захищаючи сплав від корозії та посилює міцність, твердість та зносостійкість. Також він надає жароміцності. Але сам схильний до крихкості, що компенсує вуглець.
 • Кремній посилює корозійну стійкість та міцність.
 • Вольфрам у свою чергу посилює в сплаві твердість, міцність, зносостійкість та жароміцність.

Таким чином виходить сталь готова до використання з дуже позитивними хімічними та механічними характеристиками та широкою сферою застосування. Найчастіше лист гарячекатаний виданої легованої сталі використовують при виготовленні ножів для холодного різання металу. Цю марку ще називають «ножовою» сталлю для холодного різання прокату.

Поширені розміри листа:

6

8

10

12

14

16

20

25

30

36

40

50

60

70

Можливі інші розміри. При зазначеній у таблиці товщині найчастіше довжина становить 6000мм, а ширина 1500мм. Але при необхідності лист можна розрізати за вказаними розмірами. Поверхня даного листа гладка та без покриття.

Вигідно придбати лист гарячекатаний 6хв2с

Купити лист гарячекатаний 6хв2с від 160 грн./кг можна у ТОВ «Абсолют Метал» самовивозом або з доставкою в будь-яке місто України. Ціна формується виходячи з марки сплаву та форми прокату. У нас найширший асортимент продукції високої якості. Вся продукція сертифікована та виготовлена згідно з ГОСТ. Ви можете оформити замовлення через кошик покупок, по телефону або залишивши заявку онлайн. Наші фахівці допоможуть грамотно оформити покупку та дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Склади ТОВ "Абсолют Метал" розташовані у великих містах, тому ви отримаєте товар вчасно. Доставку можна замовити у: Київ, Житомир, Одесу, Запоріжжя, Харків, Херсон, Умань, Вінницю, Луганськ, Дніпро, Тернопіль, Львів та всі інші міста обласного та районного призначення. У нас також є послуга різання для зручного транспортування. Працюємо оптом та в роздріб. Для постійних клієнтів працює система знижок. Ми відповідаємо за якість товару та працюємо тільки з перевіреними постачальниками.

Купуйте прокат металу за найкращими цінами в ТОВ "Абсолют Метал".

Характеристики сталі 6хв2с:

 • Розшифровка марки 6ХВ2С: складне найменування свідчить про те, що це легована сталь із вмістом вуглецю 0,6%, а також хрому та кремнію менше 1,5% та вольфраму близько 2%.
 • Марка: 6ХВ2С (замінник: 6Х3ФС).
 • Сталь інструментальна штампова.
 • Термообробка: Загартування 880 градусів C, олія, Відпустка 450 градусів C, 2ч.
 • Температура кування у градусах С: початку 1180, кінця 850. Охолодження уповільнене в колодязях.
 • Твердість матеріалу: HB 10-1 = 269 МПа.
 • Температура критичних точок: Ac1 = 775, Ac3 (Acm) = 810, Mn = 280.
 • Зварюваність матеріалу: не застосовується для зварювальних конструкцій.
 • Флокеночутливість: чутлива.
 • Схильність до відпускної крихкості: схильна.
 • Використання в промисловості: ножі для холодного різання металу, різьбонакатні плашки, пуансони та обтискні матриці при холодній роботі, штампи складної форми, що працюють з підвищеними ударними навантаженнями.

Застосовується маркування:

 • А – вироби із підвищеною міцністю.
 • Б - вказує на нормальний рівень точності.
 • ПЗ – особливо висока площинність.
 • ПВ – висока площинність.
 • ПОНЕДІЛОК – стандартна площинність.
 • АЛЕ – необрізана кромка.
 • О – оброблена кромка.
На сторінці:
Сортувати:
Нові матеріали
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.
Ira 12.12.2018 0
Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування. Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів констр...
Детальніше
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання
Ira 04.12.2018 0
Лист 12х18н10т: характеристики та особливості зварювання Використання хромонікелетитанової аустенітної сталі дозволяє отримувати вироби з відмінними е...
Детальніше
Коло сталь 45: особливості загартування
Коло сталь 45: особливості загартування
Ira 01.12.2018 0
Коло сталь 45: особливості загартування Для поліпшення експлуатаційних характеристик сталі використовують 45 різні методи термообробки, які дозволяють...
Детальніше
Труба безшовна 20
Труба безшовна 20
Ira 23.11.2018 0
Труба безшовна 20 Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (хол...
Детальніше
Коло сталь 40ХН: термообробка
Коло сталь 40ХН: термообробка
Ira 13.11.2018 0
Коло сталь 40ХН: термообробка При виготовленні різних модифікацій валів, муфт, шпинделів, осей, штоків, болтів і важелів застосовують сталь 40ХН. Дани...
Детальніше
Loading...
Loading...
Loading...