T

Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.

Опублікував: Ira 12.12.2018 0 Коментарі

Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.

Труба нержавіюча безшовна AISI 304: властивості та застосування.

Прокат сталі aisi 304 застосовують для виготовлення різних варіантів елементів конструкцій, агрегатів та механізмів обробної, хімічної, фармацевтичної індустрії. Однак найбільшого поширення такий прокат отримав у переробній промисловості, його часто називають харчовою нержавійкою. Труба нержавіюча безшовна AISI 304 потрібна у виготовленні різних видів трубопровідних систем для продуктопроводів у харчовій галузі.

Властивості aisi 304

Даний матеріал є аустенітною сталь з низькою концентрацією вуглецю. Він здатний витримувати короткострокове нагрівання до 900°З збереженням своїх фізичних характеристик.

Завдяки високій концентрації хрому (близько 18%), на поверхні даного металу формується міцна оксидна плівка, здатна витримувати вплив різних видів агресивних речовин. Ця сталь відрізняється хорошою кислотостійкістю, витримуючи вплив розчинів мурашиної, фосфорної та азотної кислот. Такий прокат спокійно переносить і тривалий вплив прісної та солоної води. Йому не страшні корозія та іржа при зіткненні з багатьма видами кислотно-лужних розчинів. Безшовні труби з aisi 304 застосовують у створенні систем для перекачування пива, вин, молочних продуктів. Їх використовують у створенні трубопровідних комплексів для транспортування багатьох видів хімічних реактивів. Залежно від способу обробки даного прокату його поверхня може бути матовою, дзеркальною або шліфованою.

Застосування сталі aisi 304

Такий метал необхідний у виготовленні різних видів хімічного обладнання та різноманітних агрегатів для харчової промисловості. З нього виготовляють різні типи трубопровідних систем для холодильних установок, суднового обладнання. Цей прокат необхідний виготовлення фільтрувальних установок, необхідні паперової промисловості. Цю сталь використовують для випуску сантехнічної арматури та промислових установок для очищення багатьох видів продуктів.

Труби нержавіючі безшовні aisi 304 потрібні для виготовлення сполучних елементів для резервуарів та контейнерів, необхідних для зберігання та транспортування різних типів рідин, газів та сухих матеріалів. Такий трубний прокат може мати круглий, квадратний або прямокутний переріз. Він витримує серйозні навантаження та здатні довго працювати під тиском. Труби з цієї марки нержавіючої сталі широко використовуються в медичній та фармацевтичній галузі, а також для гірничодобувних підприємств та в нафтохімічній промисловості.

Написати коментар

Loading...
Loading...
Loading...