T

Труба безшовна 20

Опублікував: Ira 23.11.2018 0 Коментарі

Труба безшовна 20

Труба безшовна 20

Одним з головних способів виробництва труб з вуглецевої сталі є використання методик холодної прокатки. За допомогою станів ХПТ (холодної прокатки труб) можна випускати труби товстостінні з точними внутрішніми каналами, які застосовуються в установках з високим тиском. Дана технологія забезпечує виготовлення прокату високої точності, який застосовується у машинобудівній галузі, хімічній та нафтогазовій промисловості. Труба безшовна 20 потрібна в автомобільній галузі, судно- та авіабудуванні, а також у сфері житлово-комунального господарства.

Особливості прокатки труб

У виготовленні трубного прокату використовуються різні моделі станів ХПТ. У таких агрегатах для забезпечення зворотно-поступального пересування робочих клітей застосовуються спеціальні планетарні механізми. Вони здатні перетворювати обертання валів у зворотно-поступальне переміщення кліті. У них зубчастий прямильний елемент виготовлений у формі планетарного ряду К – Н – V. На початковому колі сателіту (на ньому розміщується вісь робочої кліті) дорівнює габаритам радіусу початкового кола епіциклу. Особливості такої конструкції дозволяють на порядок скоротити габарити та вагу всієї лінії головного приводу станів ХПТ, що забезпечує зручніші умови для їх профілактичного обслуговування та налаштування.

Особливості станів ХПТ 2-40Б

У таких установках робочі вали розміщені вертикально. Провертання трубних заготовок з оправкою проводиться за допомогою переднього та проміжного патронів. Механізм подачі труби забезпечує зворотно-поступальні переміщення затиску при кожному подвійному проході клітини. Перевалка труб проводиться з допомогою попарного зміни ходу робочих валів. Такі агрегати оснащуються сучасною електронікою, що забезпечує автоматизацію процесів виготовлення трубного прокату та контролю за його вихідними параметрами.

Переваги холодної прокатки

Дане обладнання немає трансмісій, яким потрібно здійснювати переривчасті обертання. Це дає можливість суттєво підвищити термін експлуатації та надійність всього агрегату. Кривошипний вал приводного механізму врівноважує інерційні сили, які впливають робочу кліть. Це дозволяє здійснювати більше проходів кліті з незначними витратами енергії для її пересування.

Такі модернізовані установки холодної прокатки забезпечують безперервний процес виготовлення готової продукції. Вони дають можливість випускати безшовні труби 20 і прокат з інших марок сталі з високою точністю габаритних параметрів.

Написати коментар

Loading...
Loading...
Loading...